Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Boszorkánysággal szellemidézés...

Boszorkánysággal szellemidézéssel, vérrel idézéssel, sátánizmussal foglalkozó cikkeket honlapokat keresek, tudtok?

Figyelt kérdés

Egy barátom veszélyes dolgokkal játszik, vérrel idézett szellemet, de a helyen ahol van többen láttak egy sötét szellem alakot is, a vérrel idézet szellem elvileg jószándékú, de szerintem ami vérrel van megidézve az nem lehet jó szándékú, nem tudom hol nézhetek utána, vagy honnan szerezzem emg a tudást ami szükséges, hogy megmentsem az esetleges bajbakerülésről, illetve hogy miylen bajba kerülhet.


Igazából nem nagyon hittem az iylesmiben, de ez most elég durva...kérlek segítsetek.


2010. szept. 21. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
hallucináltak vagy egy fekete kapátos emberke mehetett el, szokot lenni ilyesmi h az embereknek megmondják mi lesz és odaképzelik. én nem hiszek az ilyesmikben, én is láttam már ilyesmi szellemet, de az vagy árnyék volt vagy hallucináltam.
2010. szept. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

www.wicca.hu

www.boszorkanyszovetseg.hu

Ezeken az oldalakon a boszorkánysággal kapcsolatos dolgok vannak, a másodikon lehet hívni őket, hogy segítsenek elküldeni a szellemet.

2010. szept. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak mondom, hogy eég mélyen kiveséztük a lehetséges racionális magyarázatokat de egy árnyék vagy egy kabát nem csinál véres karmolásokat senkire...és szabályos jelet se.
2010. szept. 21. 20:12
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

vérrel tényleg nem lehet jó szándékút idézni. Vagy fájdalmat, vagy a vérben lévő életerőt, hatalmat ajánlották fel megidézéskor.

Veszélyes..

Remélem neked a legjobbakat.


Keress ezekben: Démonomikon, Necronomikon, sátánista vagy woodoo könyvek( antikváriumban találni ilyeneket). Elég lehet egy összefoglaló, hogy rájöjj, mit sikerült előcsalniuk...

2010. szept. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj storykat keresni arról hogy mik történnek az ilyen emberekkel. Sajnos szerintem a legrosszabb dolgok nem is materiálisak, nem olyan amit átélsz aztán elmondod az embereknek hogy hú képzeld milyen hülyeséget csináltam és mi történt velem!


Biztos nagyon jó módszereket ismer a barátod arra hogy egy szeánsz alatt bevédje magát, de a karmikus következményekkel nem számol.

2010. szept. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

vagy számol minden ok-okozattal, árral és értékkel, és semmi szüksége rá, hogy beleszólj, belekotnyeleskedj..

Nem bántani akarlak, csak lehet egy ilyen oldala is a dolognak.. ez a szabad akarat.

2010. szept. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Charon ***** válasza:
Ha ennyire komoly a dolog, minnél hamarabb szakísd meg vele a kapcsolatot. Ebböl kiszállni nehéz. Föleg ha ilyen durván üzi akkor ezt másoktól tanulta, valószínleg szektás. Mentsd magad. Tanulságból nézd meg a Charles Manson-ról készült dokumentum filmet.
2010. szept. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezt a gugli kilöki: Hungárian Satanik Legion ez alapján megtudhatod hogy a barátod még szerintük sem foglalkozik jó dolgokkal.

Vigyázz vele!

2010. okt. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Dehogy szakítom meg vele a kapcsolatot...nems zektás csak egy barátja az tőle tanult...
2010. okt. 3. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!