Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan lehet szerelmi kötést...

Lora87 kérdése:

Hogyan lehet szerelmi kötést csinálni? Kérem,h csak olyanok válaszoljanak akik tudják és meg is osztanák velem. A “sehogy”,”gondold végig”, és biráló válaszokra nem vagyok kiváncsi,nem vita tárgyaként tettem fel a kérdést,hanem mert tényleg érdekel

Figyelt kérdés

2022. aug. 28. 02:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%
Szánalmas.. Nem fogom kiírni a szokott monológomat. Majd lehet láttad is. Mindenesetre nem érdekel hogy nem kérsz bíráló mondatot. Abból is csak tanulni lehet max, plusz ha nem talál szíven, nem is kéne érdekeljen. Mindenesetre én mindig leírom: Szánalmas, undorító, és csak egy senki csinál ilyet. Lehet fáj, de ez van. Rosszul is elsülhet. Ráadásul ennyi erővel miért nem rögtön egy rabszolgát akarsz? Mert ha nem önszántából szeret, hanem kényszerből, akkor az az eléggé
2022. aug. 28. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
27%

Szerelmi kötésről itt találhatsz információkat:

[link]

2022. aug. 28. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
Házasságkötőnél kell érdeklődni, feloldáskor meg a bíróságon.
2022. aug. 28. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
68%
Anyakönyvvezető előtt szokták.
2022. aug. 28. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
79%
Ha tényleg érdekel, akkor elmondom: ilyen nincs.
2022. aug. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
25%
Vedd fel a kapcsolatot Berki Mazsi jósnőjével, ő megtudja oldani a szerelmi kötést
2022. aug. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
46%

Ha tényleg érdekelne, nem itt várnál össze-vissza választ, hanem keresgélnél a neten.

Tudod, amit az ember saját munkájával, verejtékezve szerez meg, nagyobb megbecsülésű, mint ha "csak úgy" hozzávágják.

.

A mágiát és annak egyes elemeit nem lehet 2-3 (esetleg rosszul megfogalmazott) mondatból megtanulni.

2022. aug. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%

Remélem, rajtad is alkalmaz egyszer olyasvalaki szerelmi kötést, akit a hátad közepére sem kívánnál alapból.

Ja, hogy nem kérsz bíráló kritikát: tudod, valószínűleg a kiszemelted sem kér a iránta táplált lángoló érzelmeidből. Elnézve értelmesnek nem mondható eszmefuttatásodat, meg is értem szegényt.


Nem tudom, hogy a "87" a nevedben a születési évedre utal, vagy az IQ szintedre. Ha az előbbi, akkor ennyi idősen már lehetne több eszed is, ha meg az utóbbi, akkor igazából nem mondtam semmit :)

Amúgy, elég sokszor felbukkansz hasonló nevekkel, hasonló szörnyen praktikus kérdésekkel... Sajnos, nem igazán működik az oldalon a troll-szűrő.

2022. aug. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
92%
Lebeszéllek róla. A szerelem időleges dolog és nem lehet tudni, mikor fordul meg a dolog az ellenkezőjére.
2022. aug. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
80%

Nem igaz, hogy nem tanultok...

Voldemort!!!

2022. aug. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!