Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehet vinni rontást döglött...

Lehet vinni rontást döglött patkány 3 csepp vérével egy ház bejárati ajtó küszöbére?

Figyelt kérdés

A barátnőm volt egy jósnőhöz Szlovákiában, mert úgy gondolja hogy egyik rokona rontást vitt rá. A jósnő azt mondta hogy úgy viheti vissza rá a rontást, ha egy döglött patkány véréből 3 cseppet csepegtet a ház bejárati ajtó küszöbére de kereszt formában és éjfél után kell megcsinálni tiszta csillagos égbolt alatt.

Meg még valamit kell mondani, de fog még a barátnőm menni az öreg néni jósnőhöz, majd akkor megmondja hogy mit.

Elég ijesztő ez az egész...

Nem is tudom hogy higgyek ilyesmiben.

Jah és a patkány nőstény legyen de ne vemhes! Ezt is mondta a néni és hogy erre nagyon figyeljen.

Még egy kisegeret ki lehet belezni de egy patkány az még undoritóbb és én félnék tőle.

A barátnőm nem tudja ki lenne az aki kiválasztaná a patkányt ill. hogy vért szedjen belőle, mert nem akarná elhiresztelni.

Én mondtam neki hogy rám számithat mindig mindenben, de ebben nem segitek mert félek a patkányoktól, nem hogy még szétnyesni.

Hallott már ilyesmiről valaki??


2022. szept. 27. 16:27
A kérdező szavazást indított:
Persze de nem jársz sikerrel.
Persze és van hatása.
Nem vagy normális!
23 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Engem őszintén meglep hogy vannak még olyan mélyen ostoba emberek akik komolyan veszik ezt.

2022 van basszus, nem hiszem el hogy vannak ilyen debil emberek.

Hihetetlen... És ezek is szavaznak, érvényesülnek az èletben, talán gyereket is nevelnek. Ez nagyon szomorú.

2022. szept. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Kólauborkával ***** válasza:
88%
Én 100.000kp-ért bármilyen rontást leveszek bárkiröl.
2022. szept. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
32%

Hát... figyelj, nem tudom, hogy működne e vagy sem, de ez inkább hangzik úgy, hogy a barátnőd visszaátkozza azt aki szerinte megátkozta mintsem feloldja a rontást.


Rontás és átoklevételhez általában babért égetnek, vagy egyéb tisztítással összekapcsolódó fákat. Van, hogy körbeszórják a saját házukat, főleg ablakokat és ajtókat sóval.


Vérmágiát használni mint védelem, pláne ilyen specifikusan... hááááát... elég extrém.

2022. szept. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Hans Pötterman válasza:
87%

#1

Ugye milyen lehangoló? Szembesülni azzal, hogy itt a nagyokos hiperszuper technológiás 21.században valójában összességében egy dekával sem tartunk szellemileg előbb mint a középkorban! Csak szebben van csomagolva a szar!

2022. szept. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Az égvilágon semmit sem csinál, nem létezik varázslás. Csak az ostoba idióták hisznek ilyenekben akik képtelenek megtanulni és felfogni a természettudományokat és képtelenek logikusan gondolkodni.
2022. szept. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ez nem fog igy működni.

Csak én tudom a tuti megoldást, de nem fogom kiirni ide, csak ha kifizeted a 3000 dolláros közreműködői díjamat. Egy összegben kell kifizetni és kizárólag kp-t fogadok el.

2022. szept. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Dehogy ez horror filmbe való dolog.
2022. szept. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%

A patkányok által terjesztett betegségek: leptospirózis, a fertőző agyhártyagyulladás egyik altípusa (limfocitás choriomeningitis - LCMV), a patkányharapási láz, hantavírus, szalmonella-fertőzés, a tularémia, a trichinellózis, esetenként a pestis, vérzéses lázak, veszettség.

Szóval a három csepp vér megszerzése és felhasználása közben komoly esély van arra, hogy megrontjátok önmagatokat.

2022. szept. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Bátor Tintanyúl ***** válasza:
96%

Furdal a kíváncsiság: hogyan lehet 3 vércseppet kereszt alakban elhelyezni?


🙄

2022. szept. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
26%
1, és aki valóban el van átkozva és érte bizonyítéka is van, azzal mit kezdesz? 2022ben?
2022. szept. 28. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!