Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A szerelmi kötés tényleg működik?

A szerelmi kötés tényleg működik?

Figyelt kérdés
Szóval szerelmes vagyok egy lányba, de ő ezt nem viszonozza. Nagyon el vagyok keseredve és szeretném hogy ő is szeresen engem. Elkezdtem érdeklődni a szerelmi kötések iránt. Elöször olyanokat találta, akik nagyon sok pénzt akarnak és persze nem garantált a siker. Késöbb talátam olyanokat is akik szintén sok pénzt akarnak de csak siker esetén kell fizetni. Azon gondolkodtam, hogy akkor a szerelmi kötés tényleg létezik, hiszen ha nem létezne akkor nem lenne olyan hogy csak sikernél kell fizetni.

2023. jan. 2. 22:55
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
86%
Igen, működik, ha szakember csinálja
2023. jan. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
30%
Csak a Harry Potterben.
2023. jan. 3. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
#1 Ismersz olyanokat?
2023. jan. 3. 11:45
 4/35 anonim ***** válasza:
91%
Irtam privit
2023. jan. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim válasza:
61%
Nem feltétlenül létezik. Ahogy észrevettem nincs se kötés se varázslat egyedül te okozod a szerelmet ha lesz. Én is próbálkoztam ilyennel már 1 éve és semmi nyoma nincs.De ha szeretnéd próbáld meg
2023. jan. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
91%

Két eset lehetséges a költségeken túl:


Vagy működik vagy nem működik.


Nézzük azt az esetet amikor NEM működik:

Ez esetben kifizettél érte annyi pénzt amennyit megérdemeltél és mindenki megy a dolgára.


Ha működik akkor viszont nagy bajokat tudsz vele generálni.

Ha belepiszkálsz mások érzelmi rétegeibe még diliházba is juttathatod szélső esetben. (Persze a balfsz mágusok azt fogják mondani, hogy ha ő csinálja "szakszerűen" akkor nem lehet baj. Lófszt mama!!! (hogy idézzem a klasszikust) )

2023. jan. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
74%
lol, micsoda szakértő, keveri a dolgokat, de sebaj, mindig az szól hozzá aki nem érti... Nem csak egyféle módon lehet segíteni, nem csak kötéssel, de ezt honnan is tudhatnád...
2023. jan. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
96%

#7


Ha nem tűnt fel a kérdésben a kötés szerepelt.

Mily meglepő hogy arról beszélünk...

2023. jan. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
31%
Igen, én meg erre írtam h nem kell azonnal a koteshez folyamodni. Es az se ugy megy ahogy leirtad
2023. jan. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

Az miért van, hogy én aki mágussal találkoztam, az mind pszichopata és nárcisztikus elmebeteg volt, akik még akkor is elhiszik a hazugságaikat, amikor már szembesítik őket az igazsággal.?


Mindig megmagyarázzák...!

2023. jan. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!