Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit jelent a vezeték és a...

Mit jelent a vezeték és a keresztnevem? Simkovits Tünde az férjes nevem pedig Oláh Jánosné. Tényleg rendelkezem-e spirituális erőkkel mert egy ismeretlen járókelőtől ezt hallottam hogy a szemem ezt tükrözi?

Figyelt kérdés
Mire számithatok a jövőben?
2010. okt. 5. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Az Oláh Jánosné egy borrzalmasan ritka név, 3000 évente csak egy ilyen orákulum születik! Állítólag az Oláh Jánosnék hozzák el minden korszak végén az új világot!
2010. okt. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
:)))))
2010. okt. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A név csak két szó, melyek a hangszáladból jönnek, szal nem jelentenek smmi "spirituálisat". Már ha valami egyáltalán jelent olyat...
2010. okt. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hát az elsőn szakadtam XD

az a bizonyos járókelő pedig szerintem jól belehetett rúgva,nem-e a kocsmából jött kifelé?az ő szemében is ott lebegett már a bor spirituális erelye XD

egyébként akinek különböző a két szeme színe arra mondják hogy az szerencsés,mert az viszont rohadt ritka

2010. okt. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 sobo8 válasza:

Az aurafotós azt mondta, hogy nagyon tiszta a tekintetem. De mégis az elmém zavarodott.

Szerintem csak rokonszenves voltál egy gyalogosnak. Ez megkedvelés első látásra.

2019. dec. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!