Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Próbáltátok Már Ki az egyik...

Próbáltátok Már Ki az egyik Paranormális elátkozott Játékot éjszaka?

Figyelt kérdés

Pl Lift Játék...

Éjféli Játék...

tükör Játék...

Backrooms Kiesés...

száraz Csontok...

Ouija tábla...

3 Király Rituálé...

Bújocska...

Daruma san...

Kapucnis ember....



Valaki Próbálta Már ezek Közül Vlmelyiket...?...

Elöre Is KöszI a Válaszokat!

(Bocs a Helyes Irás Végett)

(Valahogy Igy Volt Kedvem IrnI)

szekrény Játék...



2023. márc. 28. 11:02
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
24%
Ezek videojatekok? A The Quarry -t jatszottam mar. Az hangulatos volt.
2023. márc. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
41%
Én az alvást szoktam próbálni.
2023. márc. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Dehogy nm video Jatek ezt eloben kell csinalni Hajnal 3Kor Msjdnem Olyan Mint a szellemidezes...
2023. márc. 28. 12:45
 4/22 anonim ***** válasza:
40%

Kérdező!


Nagyon ajánlom neked a 13 ördögűzés című filmet, hogy nézd meg!

Valós eseményeken alapul és remélhetőleg észhez térít téged is, mielőtt hlyeségeket csinálnál "szórakozásból"..!!


Akik okkultista játékokkal próbálnak szórakozni a szellemvilággal, azokkal majd a szellemvilág fog szórakozni, csak sajnos nem lesz egyenlőtlen a küzdelem és mindig a "bank" nyer.


De ezek a sántáni "játékok" direkt e célból lettek létrehozva a hlyéknek. Te ne legyél áldozat! :)

2023. márc. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
40%

#4

Ja, tehát amit egy filmeben látunk, az röktön érvényes lesz a valóságra. Aha...

Egyébként csak hogy pontosítsunk, ezeknek a "játékoknak" okkultizmushoz kb. annyi közük van, mint a kígyonak a biciklizéshez.

2023. márc. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
32%

"tehát amit egy filmeben látunk, az röktön érvényes lesz a valóságra."


röGtön...


Minden filmnek van valamennyi valóságalapja, de ahol külön még ki is írják, hogy megtörtént események alapján készült, azért ahhoz nem kell nagy ész, hogy összehozzuk a kettőt.


Persze lehet, hogy valakinek kell...

2023. márc. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Hoki
2023. márc. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Eszembe sincs ezeket Ki Próválni!

nem Őrültem Meg Hogy ezeket Ki Próbáljam nem Is Merném KI Próbálni!

és nm Is akarom!

Csak KIváncsIságból Kérdeztem Hogy Volt e Már Olyan ember aKI ezeket KI Próbálta?!

2023. márc. 28. 18:57
 9/22 anonim ***** válasza:
48%
A démonikus szellemi lények nem gonoszak. Csak a kereszténység feketítette be őket.
2023. márc. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
36%

A 9-es állítása hamis.


Sántán egyik eszköze a megtévesztés: beállítani másnak, letagadni, elbagatellizálni, nevetségessé tenni, elrejteni az igazságot.


Szolgái tönkre akarják tenni az embert, esetenként és többnyire öngyilkosságba taszítva.


A hivatásos, tehát a Vatikán által kiképzett, elismert, felszentelt ördögűzők megélt tapasztalatai illene komolyan venni, mert bizony léteznek olyan erők, amelyekkel nem tanácsos újat húzni bár bizonyos elit körök előszeretettel használják azt a világ/emberiség ellen. Vagy pontosítva: a sántán használja őket saját céljaira.


Ezt a világot a gonosz és a jó küzdelme működteti és az embernek naponta meg kell vívnia a maga harcát.


Mindenki döntse el, hogy melyik erőnek akar engedni, de hosszabb távon mindig kifizetődőbb a jóság, mert a gonosz csábításai, trükkjei, felkínált "előnyei" végül mindig súlyos csalódásba és végül halálba torkollnak.

A siker csupán átmeneti lehet, de az örökléthez képest elenyésző.


Kérdező!


Én a kiírt "játékokat" nem próbáltam, hanem valami mást még tudatlanként, amit nem kellett volna.


Az eredménye annyi lett, hogy majdnem megrepedt a szívburkom a sokktól és kb 1 év kellett, mire lekapcsolt villany mellett is meg tudtam maradni, de mai napig is van utóhatása. Sajnos maradandó élmény.


Szóval nem véletlenül prédikálok itt és mindenhol azért, hogy más ne legyen hlye, mint anno fiatalon én.


Persze mindenki legjobban a saját kárán tanul.


(Privit nem kérek!)

2023. márc. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!