Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért érzem kb egy hete, hogy...

Miért érzem kb egy hete, hogy meg vagyunk átkozva? Már nagyon ki vagyok...

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pont ma egy hete, hogy állandóan csak rossz dolgok történnek velünk rossz hírek, elromlik minden, stb...

1 hete egy nyugodt napunk nincs mert mindig csak a rossz dolgok amit ahhoz kötök, hogy itt járt a "testvérem"..aki már nem egyszer kib@szott velünk, hülyének nézett, lehúzott, jogtalanul olyan dolgokat híresztelt rólunk leginkább anyáról amik nemhogy nem igazak, hanem konkrétan az ellentéte annak ami van de ezeket inkább nem is részletezném.

Szóval 1 hete csütörtökön itt járt, pénzt kért nem is keveset, anya természetesen nem adott neki ezek után főleg, mivel amúgy minden pénzét piára, bulikra költi, aztán úgy van vele hogy majd a muter kifizeti de ebből elég volt örökre + mi sem vagyunk túl jól most anyagilag..mióta elment megállás nélkül rossz dolgok történnek először is rá 10 percre magától leesett és eltört 2 új tányér, aztán bedöglött a kézi porszívónk, utána a másikat akartam használni amit kb 1 hónapja kaptunk eddig teljesen jól működött erre érdekes módon az is bedöglött..utána aznap este elromlott az elektromos roller, utána másnap reggel az elektromos cigi, utána éjszaka arra keltünk, hogy leesett a képem a falról amit én festettem és be is szakadt kicsit amit nagyon sajnálok, utána kék halált kapott a gépem, aztán a párom laptopja magától kikapcsolt és nem akart visszakapcsolni...de ez még nem volt elég,lementem egy kicsit fényképezni hátha kikapcsolódok egy kicsit, erre magától kikapcsolódott a patent a táskámon, a gépem nyilván leesett a betonra magasról, eltört és már csak homályos képeket készít..a többit már inkább nem is írom mert már túl hosszú lenne de ez csak egy töredéke, én tényleg azt érzem, hogy az élet direkt azokat a dolgokat veszi el aminek a legjobban örülök és ami a legkedvesebb (volt)számomra... Már alig van pár dolog ami működne így az 1 hét alatt.

Higgyétek el nem csak kitaláltam ezeket, hihetetlennek tűnik és egyszerűen már nem hiszem el.

Mit tegyek, hogy vége legyen már az egésznek?? Mellesleg tesóm van mindig benne ezekbe az ezotériás, átkos dolgokba...komolyan képes lett volna és az élet hagyja ezt mikor teljesen jogtalan az egész??



2023. jún. 8. 12:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Előfordulhat. Vannak olyan ellenségeid, akikre ezidőtályt tettél szert?
2023. jún. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Apámmal is rosszban vagyunk az is ugyanezt csinálta mint tesóm csak még sokkal durvábban.

Meg nagynéném (apám testvére) is az átokkal vagy meg hogy igenis létezik stb..

Mit lehet tenni, hogy lemenjen az "átok", ha tényleg van?

2023. jún. 8. 13:38
 3/15 anonim ***** válasza:
26%
Hívd fel az EZO TV-t
2023. jún. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
És ők mindig annak örülnek ha nekünk rossz és szenvedünk ha meg jó akkor irigyek és rosszindulatúak..
2023. jún. 8. 13:44
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
Uh,nagyon sajnálom,kérdező!Ez tényleg nem tűnik véletlennek.
2023. jún. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
😞😪
2023. jún. 8. 14:43
 7/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szellem van rajtad.
2023. jún. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha bajba kerültél, és segítségre van szükséged, akkor miért hazudsz? Főleg akkor amikor az történik veled, amit másoknak szántál, de a saját bőrőtökön tapasztaljátok. A rontás már nem megy titokban. Már a csapból is ez folyik. Miért akartál más embereknek ártani? inkább erről beszélj, de ne hazudj, miután te indítottál el egy eseményt. Hogy akarsz így bármilyen segtséget kapni?
2023. jún. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Én mit is ártottam kinek??!!

Kikérem magamnak...

2023. jún. 8. 17:45
 10/15 anonim ***** válasza:
24%

Hát aki az átkokban hisz, az megtapasztalja azokat. De aki krisztusban hisz, az Krisztust tapasztalja meg. Nincs átok, ami a mi Urunkon fogna és melytől ő meg ne szabadíthatná azt, aki hisz Őbenne és abban, aki Őt küldte.


Kezd itt: [link]

Ismerd meg Jézust és ezután nem lesz átok, mely foghatna rajtad. Csak a gonosz jön majd kísértések képében, de sosem hagyja az Úr, hogy erődön felül kísértsenek.

2023. jún. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!