Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Egy jó és megbízható sámánt...

Egy jó és megbízható sámánt keresek aki segít visszacsinálni egy rosszul sikerült varázslatot, ismertek ilyet?

Figyelt kérdés
Penzt szerettem volna bevonzani de nem tisztitottam ki a helyet elegge illetve nem fusttel hanem gyertyaval takaritottam meg a teret. A vegen sem fejeztem be jol. Azota nem tudok aludni es panikrohamaim vannak. Ismer valaki barkit aki tud segiteni?

2023. szept. 3. 09:54
 1/7 anonim válasza:
78%
Igen ismerünk, pszichológusnak hívják.
2023. szept. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Ő elég jó, de nem árt ha tudsz angolul vagy van nálad egy fordító: [link]
2023. szept. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
minden mágiát többször érdemes elvégezni. nem rontottad el, hiszen akkor azt írtad volna h kifoly minden pénz tőled stb.
2023. szept. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Fel ne gyújtsd a házat!
2023. szept. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
csináld újra a tisztítást pl. zsályával.
2023. szept. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De hogy csinaljam ujra? Rakjam csak ki a kort ujra es most ne zarjam be mert zarva maradt? Utana tisztitsam ki es nyissam ki? Teliholdat meg kell ujra varni vagy lehet most is csinalni? Komolyan olyan hatalmas energiat ereztem magamon atmenni es olyan mintha bennem maradt volna es total panikolok, rettegek hogy valamit nagyon elrontottam.
2023. szept. 4. 18:45
 7/7 anonim ***** válasza:

Úgy érti csináld újra. Az elejétől. Helyesen. Odafigyelve. Megfelelve a kritériumoknak. Végig.

Nem hagyod kizökkenteni magad. Telefon néma. Senki nem zavarhat, és nem zökkenhetsz ki. Ez a leges legalapabb dolog a mágiában. Aztán csodálkozol ha elrontasz valamit.

A mágia egyszerre olyan mint a főzés... és nagyon nem olyan mint a főzés.

Az olyan mint a főzés részbe primitíven belegondolva: Nem csinálsz kaját retkes edényben. (Nem rituálézol mocskosan mocskos környezetben, mert f*sás lesz a vége vagy rosszabb)

A nagyon nem olyan mint a főzés részbe belegondolva: Nem attól működik egy spell hogy összedobsz egy üvegbe random növényeket azt' "hozz nekem pénzt" Hanem attól működik hogy te PONTOSAN tudod hogy mit miért teszel, hova/miért úgy csinálod ahogy. És utána sem várod a sült galambot a szádba mert az hogy csinálsz egy anyagi spellt az ha sikerül is, LEHETŐSÉGEKET nyit neked, amiket vagy észreveszel és élsz velük... vagy ülsz a fenekeden és semmi nem fog történni. A spell sikeres volt, csak te nem tettél utána semmit. A lehetőséget megteremtetted magadnak... csak nem vitted tovább... csak nem jelentkeztél az interjúra/képzésre csak nem mentél el a vizsgádra...

Ez a mágia, nem pedig a Roxfort.

2023. szept. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!