Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan hozhatom helyre a...

Hogyan hozhatom helyre a hibát, amit szexuálmágia terén elkövettem?

Figyelt kérdés
Talán nem nagy hiba, de kellemetlen, mert ha valakinek, akkor nekem nem szabadna ilyet elkövetnem. Sokat dolgoztam szexuális energiával, ezen belül sok terület csínját-bínját elsajátítottam. Viszont most először megromlott a viszonyom egy partnerrel, akivel közös gyakorlatokat végeztünk és szegény nyitva maradt szexuális energiák tekintetében, vagyis kiszolgáltatott. Látni sem akar, így nem tudom lezárni őt, nem hallgat rám. Azt hiszi, csak kitaláltam, hogy visszacsábítsam. De ha nem zárjuk le a nyitott szexuális folyamatait, olyan külső energiákba keveredhet, amelyek így igencsak roncsolják belülről. Hiába volt a folyamat "szakmailag" rendben, nem számítottam rá, hogy félbeszakad. Hogy kommunikáljam le? Nem akarom áttörni a szabadakaratát, viszont velem szemben lezárta magát. Valaki tud más helyről hozott technikát, amivel helyreállítható a dolog?

dec. 13. 17:27
1 2
 1/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:
83%
Felejtsd el, ne zaklasd ilyen hülyeségekkel!
dec. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom, de engem is megnyithatnál. ;)
dec. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Add meg az elérhetőségét, majd én segítek neki ;)
dec. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
88%

Jézus Mária! Ez mi a franc?

Hagyd békén szerencsétlent, azért menekült el, mert elkezdted neki a hókuszpókodat.

dec. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Grimfox ***** válasza:
84%
Ha nem hagytál ott semmit, ami permanens "nyitva tartja", akkor öszönösen záródni fog egy idő után. Ha hagytál ott bármi ilyesmit, akkor az hozzád tartozik, és képesnek kell lenned semlegesíteni akkor is, ha személyesen nem férsz hozzá. Ha a pszichéjében manipuláltál, akkor nem tehetsz semmit, te is, és ő is kénytelenek vagytok viselni a következményeket.
dec. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Nem lesz semmi baj, majd az ido begyogyitja a sebeket, minden visszakerul a rendes helyere.


Csak tobbet ne szexual varazsolj mert nem igazan tudod bebittyeszteni az energiadat a megfelelo helyre. Igy nem csoda, hogy ott hagy egy csaj, vagy... pasi?

dec. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket, minden őszinte segítő szándékot! Amit megjegyeznék, hogy én nem mondok diagnózist, amíg nem ismerek egy helyzetet. Ezt javaslom a figyelmetekbe, ugyanis a helyzet közelében sincs azoknak a feltételezéseknek amelyeket eddig leírtatok. Természetesen mindig lesznek olyan dolgok, amiket nem tudok vagy nem ismerek. Most viszont pontosan tudom, mit rontottam el. Még egyszer köszönöm!
dec. 13. 21:16
 8/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:
40%

"én nem mondok diagnózist, amíg nem ismerek egy helyzetet."


De nem is vagy orvos, sőt hivatalosan ilyen "szakma" sincs szerintem, amiről beszéltél. Igazából nem is értelek, egy igazi mágikus mágus távsugárzással áthidal egy ilyen baklövést.

Nem szükséges a páciens jelenléte egyáltalán.

dec. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Kb kötve a kezed. Egy hosszú monológban én leírnám neki, mit látok, úgy, hogy biztos eljusson hozzá. A többi az ő útja.
dec. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 D-Mano ***** válasza:
51%

Én nem értek a szexuálmágiához. De a partner, akivel gyakoroltál egyáltalán értette, hogy mit csináltok?? Vagy: egyáltalán tudott róla, hogy te gyakorlatozgatsz vele??

Mert, ha igazán értette, hogy mit csináltok, akkor valószínűleg engedné, hogy lezárd az energiáit.

dec. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!