Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Kivetíthetem magam asztrálisan...

Kivetíthetem magam asztrálisan a múltba?

Figyelt kérdés

Lehetséges az időben utazni asztrális síkon?


Azt hiszem nekem valami hasonló egyszer sikerült, mert olyasmit láttam, ami később történt meg és akkor meg is lepődtem, hogy én ezt már láttam korábban. Igaz, az inkább jövőbe utazás lehetett így.



jan. 7. 01:12
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Az asztralutazas multba es jovobe is lehetseges... valojaban nincs mult es jovo, csak a mi fizikai agyunkhoz kotott tudatunk jelenleg linearisan elorehaladva kepes az idot erzekelni.
jan. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Persze. Én a kocsmába sem megyek le testi valómban, csak kivetítem az asztáltestem.
jan. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nappali éber tudatomban is érzékeltem már hogy velem ez megtörtént, sőt arra is emlékeztem hogy alvás közben lepergett.
jan. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Úgy hívják, hogy dèja vu. Biztos sok köze lehet az asztrális projekcióhoz, főképp az idő dimenziójának jellegét is meghazudtolva, nem csak a térét. #2 Veled tartok, én is kivetítem az asztráltestem a kocsmába. A biliárdasztalnál találkozunk, az első kört én állom.:D
jan. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4. Korábban írtam ide ki róla kérdést és azelőtt, hogy a valóságban megtörtént volna.

Egyébként ott írta egy válaszadó, hogy asztrális kivetítés lehetett.

Mindenesetre a valóságban csak később esett meg. Amúgy nem nagy dolog volt. Egy fehér macskát láttam a sötétben a lakásban, ami ült, majd menekült valami elől. Nincs macskánk. A valóságban is megtörtént pár héttel később, egy fehér macska volt a sötét lakásban (akkor értem haza), ami ott ült és amikor észrevett elmenekült. Kiderült, hogy felszakította a szúnyoghálót és úgy jutott be.

Tényleg nem egy nagy was ist das, csak azért írtam le, mert nem déja vu volt.

jan. 7. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!