Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Kiss Katalin (nem összekeveren...

Dorka7 kérdése:

Kiss Katalin (nem összekeverendő Kiss Katóval) jósnőnél jártatok már?

Figyelt kérdés
Főként pozitív véleményekre lennék kíváncsi.

#jósnő #Kiss Katalin
márc. 15. 08:38
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Igen, azt mondta, hogy hatalmas anyagi veszteség fog érni, de ha adok neki egy kis pénzt, akkor meg tud kímélni ettől. 😂
márc. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem értem, mit nem lehet azon érteni, hogy valós, ha lehet, pozitív véleményeket szeretnék olvasni? Miért kell odejönni trollkodni?
márc. 15. 12:50
 3/7 anonim ***** válasza:

A negatív vélemény is vélemény.

A Facebook, Youtube tele lett hirtelen jósokkal, mágusokkal, nem hiszem, hogy mindegyik valós tehetség lenne.

Mondjuk más tészta, hogy a jóslás hitelessége is megkérdőjelezhető a számomra.

márc. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De ez trollkodás volt...

Akkor még egyszer: volt valaki Kiss Katalin jósnőhöz, családállítónál?

márc. 18. 16:17
 5/7 anonim válasza:
Én voltam a barátnőmmel kb. 3 éve, és semmi nem úgy alakult, ahogy megjósolta, az ellenkezője történt mindkettőnknél. Nem ajánlom.
márc. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ez fura, mert Google-b jó értékeléseket kapott. Még Gazsi Gizin gondolkozom.
márc. 25. 08:49
 7/7 anonim válasza:
Igen láttam én is,hogy jók az értékelései,illetve ismerős ajánlására mentünk aki szintén jókat mondott róla. Nálunk meg mégis így alakult. 5-ös voltam
márc. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!