Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi mágia! Van itt olyan...

Szerelmi mágia! Van itt olyan akinek sikerült?

Figyelt kérdés

#mágia #szerelmi mágia #sikeres mágia
márc. 20. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Hermiónénak.
márc. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Mi ez, most már mindenki meg akarja erőszakolni a kedvesét?
márc. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

#1 Hermione csak a bájitalt főzte meg, ha jól emlékszem, de nem használták fel.


Másfelől Voldi anyja ténylegesen alkalmazta, aztán látjuk, hogy mi lett a vége... :D

márc. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hermione nem csinált szerelmi bájitalt, sőt figyelmeztette Harryt amikor Romilda Vane használni próbálta rajta.
márc. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:
76%

Persze, volt egy skizoid figura, akit otthagyott a nője.

Három szakembernek is fizetett, hogy tegyenek rá kötést.

Amikor a harmadik művelet után visszament a nő, ebből ő levonta, hogy a 3. mester végre jól végezte a munkáját.

Az már nem opció (egy ilyen fejben), hogy ekkora sérült figurához normális nő nem megy vissza, tehát valószínűleg anyagi, lakhatási érdek, befolyásolhatta, vagy szimplán érzelmi pótszert keresett csak a nő. Merev fizikai képességet (vibrációs) nem nézek ki egy ilyen alakból.

Erre mondjuk, hogy zsák a foltját vonzási törvény.

Két bolond egymásra talál.

márc. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy az ilyenek hogy működnek, de én még nem is akarom kipróbálni, talán majd akkor, amikor lesz rá okom.
márc. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Here we friggin go again.

Yup. Bevonzani egész jól lehet embereket, de valami buktató MINDIG lesz benne. (mindig az a kritérium amit kihagysz a "rendelésből" na azok a tulajdonságok olyanok is lesznek)

márc. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
Igen nekem. És 10000000% hogy az hozta vissza a páromat. Szóval akik nem hisznek benne azoknak lehet magyarázni. Saját bőrömön tapasztaltam meg!
márc. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!