Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Csak az egyik félre van ez...

Csak az egyik félre van ez hatással?

Figyelt kérdés
2023 júniusában külföldön csináltattam szerelmi kötést egy olyan mágussal akit nagyon dicsértek az ottaniak. A kötést követően az első 3 hónapban nem éreztem semmi olyat hogy változott volna bármi is. Akit sajnos magamhoz kötettem azzal sokat beszéltem, találkoztam stb. 2024 januárjában volt egy balesetem és azóta nem is beszéltem vele. Ő erről a balesetről nem tud. Amióta nem beszélünk folyton rá gondolok, olyan vágyat érzek iránta mintha valami függőség lenne. Depressziós lettem, ürességet és hiányt érzek. A szívem fáj minden egyes nap. Pszichológushoz már gyerek korom óta járok és sosem vettek észre semmilyen mentális/szellemi betegséget nálam. Teljesen jól voltam. Amúgy nem érzek a személy iránt már semmilyen szerelmet, csak nagyon erős ragaszkodást és fájdalmat ha nem beszélek vele. Állítólag ő sem tud kapcsolatot létesíteni más lánnyal és nem érti miért nem. Én is így vagyok ezzel hogy hiába szeretnék mást keresni egyszerűen nem tudok. Ha tényleg ez a kötés csinálja velem ezt az egészet akkor én szívtam meg a levét. Én szenvedek nap mint a nap a hiányától. Közös barátoktól hallottam hogy ő vele nincs ez és teljesen jól meg van lelkileg is. Létezik hogy csak rám van ez hatással? Ő hogyhogy nem érez még kötődést sem? Amúgy én örülök hogy ezzel a meggondolatlanságommal nem kavartam bele nagyon az ő életébe. Viszont én megszeretnék szabadulni ettől az érzéstől. Mit tegyek?
márc. 21. 20:01
 1/7 A kérdező kommentje:
Számomra még az is fura volt hogy júniusban csináltattam és januárban lett valami hatása. Ha ez a kötéstől van egyáltalán. Mondjuk azt mondta a mágus hogy lehet fél év, de akár 1 év is mire hatni kezd. Szerintetek akit magamhoz kötettem annak még jelentkezhetnek "tünetek" később, vagy már egyáltalán nem?
márc. 21. 20:06
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pontosan így hat a kötés, gratulálok. Mégis mit gondoltál hogy csak az egyik fél szívja meg?
márc. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerelmi kötés csak akkor működik megfelelően, ha egyébként más kavart be negatív energiával és a két félnek együtt kell lennie. De sokan még így is visszásnak tartják, mert egy életre megköthet és később üthet vissza. Ha nem kell együtt lenni vagy a másik fél teljesen szabad akaratából lépett ki, akkor már hibásan működik. Pacsi! Szedesd le.
márc. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
A sok mocsok és kókler mágus pedig ezt nem mondja el, mert csak a pénz számít.
márc. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4. Igen, ez teljesen igaz. Csak azt mondta hogy mennyire jó ez az egész és hogy mennyire boldogok lehetünk. A negatív oldalát nem említette
márc. 21. 21:20
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
4es, már azért is mocsok mágus, aki ilyet csinál valaki szabad akarata ellenére. meg az is az, aki ezért fizet
márc. 22. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 r.sentinel ***** válasza:
Kerdezo, ha valaki akarata ellenre teszel dolgot amibe o nem eggyezett bele, annak ez az eredmenye. Fekete magust lehet hibaztatni, akarcsak azt is aki ezert kepes volt fizetni. Minden energia, amit teszel massal annak hatasa van rad is, kivetel nelkul. Tanulsag legyen ez masoknak is akik kulombozo energetikai koteseket vagy barmit kivannak masokra tenni.
márc. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!