Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Akad aki ismer és tud is...

BuckyBarnes kérdése:

Akad aki ismer és tud is ajánlani (akár privátban) olyan személyt, aki valóban jártas a mágiában, természetfeletti dolgokban, szellemvilágban? A magukat interneten hirdetőktől megkímélném magam és oka van annak, hogy ilyen embert próbálok találni…

Figyelt kérdés
Trollok kiméljenek, saját tapasztalat, hogy léteznek természetfeletti dolgok és olyan emberek, akik képesek is ezeket a dolgokat irányítani

márc. 28. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Mire lenne szükséged?
márc. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Nekem is saját tapasztalat, hogy léteznek a jelenlegi tudásunkkal/tudományunkkal megmagyarázhatatlan dolgok, szellemi entitások és olyan emberek, akik többé kevésbé irányítani is tudják ezeket az erőket.


Mit szeretnél?

márc. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Én nagyon értek a fenn említett dolgokhoz. Megjósolom, hogy nem ártana egy kis tanulás, a biológia, kémia, fizika tárgyak misztikus tanulmányozása. Azok választ adnak mindenre. A nyirokkeringés nem olyan izgalmas, mint a szellemek, de kitartás. A végén megvilágosodsz.
márc. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha én ilyen dolgokkal foglalkoznék, akkor valószínűleg én is átvernélek téged, ahogyan ők is.


Egyetlen egy ember tudhat segíteni rajtad, ha okkultizmusról van szó, és az te magad vagy. Nem lesz senki más, aki megértse a lehető legjobban a körülötted élő világot, mint te magad. Bár ha egyáltalán nem vagy képben mentálisan a környezeteddel, akkor egy közelálló igen, de egy vadidegen sehogy.


Mondanám, hogy köszönd meg, hogy felvilágosítottalak.


De nem kérek ilyet, mert nekem aztán mindegy mit kezdesz ezzel az infóval.

márc. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!