Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Kihez forduljak vagy hol...

Kihez forduljak vagy hol tanuljam meg kezelni a képességeimet?

Figyelt kérdés

Most azok akik nem hisznek ebben azok görgessenek tovább.


Gyerekkorom óta látom/ érzem/ hallom az elhunytakat. Az energiákat is meg tudom különböztetni. Sajnos sokszor nem én irányítom hanem csak érzékelek. Próbálok élni a hétköznapi életemet de sokszor bezavarnak. Ha valakit érdekel akkor részletesen kifejtem még kommentben.



Nyáron kollégám a kezembe adta a telefonját, hogy kikapcsolt és egyszerűen nem kapcsol be neki. Többen próbálkoztak és nem ment. Megérintettem és magamon kívül éreztem magam, mintha lebegnék, elkezdtem fényeket látni, majd bekapcsolt a telefon én meg elájultam és mindenki megijedt. Utána kórházban voltam, megjártam mindent amit lehetett. Se epilepszia, se áramütés, semmi sem volt. Azt mondták biztos fáradt voltam, többet aludjak.


ápr. 18. 20:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%
Hm
ápr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
33%

Spiritizmus és médiumitás ezt a két szót kerested.


Vagy szabadulsz, vagy nem sok idő múlva totális megszállás alá fogsz kerülni, és azt fogod képzelegni, hogy neked "különleges képességed van" és totálisan bele fogsz menni okkultimizációba és nem lesz kiszállásod belőle.

ápr. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Jelenleg megszállás alatt vagy, de még nem vette át teljesen az uralmat feletted ez a két szellemiség a hatalmat. Még van lehetőséged belőle kiszállni.
ápr. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
ápr. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem keverek semmit csak nem tudok jól fogalmazni. Szóval inkább úgy fogalmaznék, hogy többet látok a világból mint más, de nem igazán tudom irányítani. Ha nagyon kivagyok lelkileg akkor tudok mozgatni dolgokat sajnos nem tudatosan. Sokszor repítettem már így meg kisebb tárgyakat. A legnagyobb egy palack ásványvíz volt. Az asztal egyik sarkából a másikba pl. Szóval rá szeretnék jönni hogyan tudnám fejleszteni, illetve kordában tartani magam.
ápr. 18. 22:28
 6/17 anonim ***** válasza:
30%
Ezek szerint akkor már tovább léptél és már a levitációt is beszedted e mellé a kettő mellé és már kiválasztottnak érzed magad. Innentől nincs már kiszállás.
ápr. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Grimfox ***** válasza:

Ha igaz, amit leírtál, akkor nem fogsz olyat találni, aki tudna tanítani. De az irányítást, vagy elnyomást meg tudod tanulni. Ha megtanulod a meditáció két formáját, akkor az alapvető szükségleteidet kielégítheted. Az egyik az észlelés felfüggesztése. Itt az a cél, hogy tisztán az akaraterő, és koncentráció által visszavonod az érzékszerveidtől a figyelmet, majd a gondolatoktól, és érzelmektől is, míg nem marad más, mint az önmaga felé forduló figyelem. Ez irányítást ad, mivel ahogy visszavonod a figyelmed a dolgoktól, rá fogsz találni a jelenségek forrására is(amitől visszavonod a figyelmed, így megszűnnek a meditáció idejére). Kellő gyakorlással, és tudatossággal ébren is vissza tudod majd vonni a figyelmed ettől, vagy éppen megerősítheted a figyelmed ebben, igény szerint. A másik meditáció az elmélkedő meditáció. Ez kiegészíti a fentieket, főképp ha megtalálod a jelenségek forrását magadban. Ennek a meditációnak az a célja, hogy a figyelmedet egyetlen téma, vagy kérdés felé irányítod. Esetedben a jelenségek forrása felé. Ezután ezt megtartva magad előtt feltehetsz magadnak egyszerű, lényegretörő kérdéseket. Például hogyan tudod akaratlagosan irányítani. Ezután megartva a figyelmed a témán, várod, hogy elkezdjenek felbukkanni az elmédből a válaszok. Ha elsodródik a figyelmed, visszamész az eredeti témához, és újrakezded. Idővel nem fog elkalandozni a figyelmed.

Mindez akkor is hatalmas hasznot tud hajtani, ha félreértelmezted a tapasztalataidat, vagy a kérdés maga nem volt igaz.

ápr. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Van-e olyan képességed, ami konkrétan ellenőrizhető is?

Vagyis amikor előre meg tudod mondani, hogy mi fog történni?

Meg is tudod ismételni, vagy teljesen véletlenszerű?

ápr. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Sok mindent előre megtudok mondani. Leginkább álmaimban. Volt párommal álmodtam anno. Ne üljön kocsiba, mondtam is neki. Aznap nem ült. Másnap ketten mentünk valahova, belénk jöttek hátulról. Ha csengetni fognak előre tudom. Ha valaki hívni fog előre megérzem. Ha valaki aki közel áll, rám gondol akkor jobb oldalt a halántékom beszúr. Olyankor felhívom az illetőt viccesen, hogy már megint rólam van szó? Aztán megszoktak lepődni honnan tudom. Ilyenek is vannak. De sajnos ezeket nem én irányítom. Más álmaiba ha nagyon koncentrálok akkor egy rövid időre betudok lépni. Aztán hallok egy erős hangot, kongás, csengő, bármi. És visszatérek.
ápr. 19. 16:16
 10/17 A kérdező kommentje:
A balatonedericsi kastélyban és a szentkirályszabadjai laktanyában is voltak paranormális tapasztalásaim. Ederics annyira megviselt, hogy mikor hazamentem lepihenni. Női és férfi hangokat hallottam és éppen szóváltásban voltak. Keltegettem a páromat, hogy hallja-e? Aztán azt mondta, hogy síri csend van. Kertes ház. Utána soha többet nem hallottam ilyet. Folyamatosan beszéltek és már sírni tudtam volna annyira elegem volt, mert nagyon fáradt voltam. Szuperhold idején történt, nem tudom számít-e. Nem nem vagyok mentális beteg. Mindent végig jártam már a válaszokért. Semmi bajom.
ápr. 19. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!