Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Elképzelhető, hogy Izrael...

Elképzelhető, hogy Izrael azért jött létre, mert Hitler nem ismerte a Titkot?

Figyelt kérdés

Carl Gustav Jung mondta:

Ha ellene vagy, mellette vagy.


Jack Canfield nyilatkozata a Titok című könyvből, amit Rhonda Byrne írt:

„A háborúellenes mozgalom újabb háborúkat szül, éppúgy, ahogy a drogellenes kampányok is megerősítik a drogok helyzetét, hiszen a negatívumokra összpontosítanak.”


Lisa Nichols nyilatkozata:

„Az emberek azt hiszik, hogy ha valamit le akarnak győzni, arra kell összpontosítaniuk. Pedig a lehető legértelmetlenebb dolog, amit tehetnek, hogy energiájukat a rosszra pazarolják, ahelyett hogy a szeretetet, a bizalmat, a bőségtudatot, a tanulás és a béke ügyét erősítenék.”



Hitler szerintem a zsidók ellen harcolt. A Titok szerint ami ellen harcolunk azt erősítjük.



De vehetjük például a kereszténységet is, a kereszténységet nagyon sokan utálták és nagyon erősen küzdöttek ellene azért nőtt ekkorára, világvallás lett belőle.

Rómában keresztényekkel etették az oroszlánokat állítólag.


Hallottam arról, hogy Hitler kedvelte az okkultizmust, de úgy látszik, nem sikerült minden fontos dolgot elsajátítania.


máj. 23. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez Titok.
máj. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a drogellenes kampányok nem erősítik meg a drogok "helyzetét". Éppen csak nem érnek sz@rt sem.
máj. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Ez egy marhaság, amit semmi nem támaszt alá.
máj. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem azért, mert nem ismerte a Tiktokot.
máj. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A Titok a válasz mindenre ami volt, ami van és ami valaha is lesz(Ezt mondják A Titok című filmben).
máj. 24. 09:48
 6/7 anonim ***** válasza:
38%
5 - Márpedig az a legbiztosabb forrás.
máj. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, inkább azért, mert Hitler nem nézett Tiktokot.
máj. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!