Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lattam a neten hogy szerelmi...

Lattam a neten hogy szerelmi kotes meg hasonlok leteznek, ti hisztek ebben? Es hogy csinaljak ezt? Allitolag fekete magia ez de mit takar ez valojaban?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 00:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Ezek babonák, és marhaságok. Ha meg SMS-szolgátatásnak maszkírozzák, akkor pedig lehúzásnak nevezik.
2010. nov. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%

Ha te csinálod, az a baj, hogy nem csak őt kötöd magadhoz, hanem magadat is hozzá, mivel ezek a dolgok visszaháramlanak. Már pedig, ha aztán szakításra kerül a sor, elég csöcs lesz, hogy magadat jól hozzákötötted.


Meg szeszélyes dolgok ezek, lehet, hogy abrakadabrázol, aztán a jóképű Zolika helyett kapsz valami kukkolót stb. Én hagynám inkább.

2010. nov. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem ez hülyeseg. Ha valaki szeret, akkor nem kell magadhoz kötnöd szerelmi kötessel, mert anelkül is veled marad. Ha pedig nem szeret, akkor meg abrakadabrazhatsz, meg taktikazhatsz ugy ahogy akarsz, ugyis elhagy. Ha együtt vagytok, es együtt akartok ilyen kötest, akkor meg lehetcsinalni, de szerintem eppen semmi ertelme nincs, majd ha együtt is maradtok, akkor harminc ev mulva jot mosolyogtok rajta.
2010. nov. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
Verd ki az életedből ezeket a baromságokat! Babona, mágia. A fekete mágia a gonoszság, a fehér mágia a jót jelenti, csak éppen hamisak. Illúzióban akarsz élni? Ne félj a valóságtól, az élettől. A szerelem jön majd magától, ha nem bújsz el.
2010. nov. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
17%
láttam a neten hogy harry potter varázsolt. ti hisztek ebben? és hogyan csinálják ezt? állítólag LUMOS volt, de mit takar ez valójában?
2010. nov. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem kiprobalni szeretnem hanem egyszeruen kivancsi vagyok ra, hogy ez mit takar es van e olyan ember akinek volt resze hasonlokban.
2010. nov. 19. 01:10
 7/13 anonim ***** válasza:
67%

Szia! Igen, létezik ilyen, de valóban veszélyes. Azért tartozik a fekete mágiához, mert általában olyan illetőt akarnak magukhoz kötni az emberek, aki nem is tud róla. Képzeld csak el: mintha egyszercsak váratlanul lerohannának téged az utcán, és egy madzaggal jó szorosan hozzáközöznék a kezed valaki máséhoz. No? Ugye, hogy ez nem jó cselekedet? :) Természetesen olyan is van, hogy mindkét fél tud róla, és akarja, csak azt nem szerelmi kötésnek hívják, hanem mágikus szerződésnek.

Szép napot neked!

ParlanDo

2010. nov. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

olvasd át a többi szerelmi kötéses kérdést..

állandóan ezekbe botlik itt az ember, ugyan azt a kérdést teszik fel rengetegen....

2010. nov. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
37%
Még nem láttam szerelmi kötést, de remélem hat, nagyon sexy:D.
2010. nov. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
10%
Ne csináld megöli a halaidat, meg a teknősödet.
2010. nov. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!