Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Honnan tudhatom meg, hogy...

Honnan tudhatom meg, hogy rontás van-e rajtam?

Figyelt kérdés
2010. nov. 20. 10:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
jó pénzért sokan meg tudják mondani. Google!
2010. nov. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ingyenes alternatíva érdekelne. Na persze ne legyen szarrágó, aki ilyesmire kíváncsi.:D
2010. nov. 20. 12:23
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

Akármelyik "szakértőhöz" is mész el, első kérdése az lesz, miért érzed így, honnan jött a kérdés?


Miután válaszoltál, saccperkábé eldönti, melyik változatra vagy kapható.

De készülj fel, hogy akik elmennek kideríteni, van-e rajtuk rontás, 80-90%-ban mindig IGEN lesz a válasz, hiszen így külön költségen rendezhetnek egy kis rituális előadást, ezzel távolítva el rólad a rontást.

(vagy B variáció, rádsózhatjáka csodaszereket, amik majd elűzik, vagy C verzió, egyszerre a rituális cirkusz plusz a kuruzsló löttyök/kristályok/kövek/kencék eladása)



Alapvető, hogy aki ilyen kérdéssel fordul hozzájuk, az egyben a homlokára is írja, hogy "ÉN ERRE VEVŐ VAGYOK", én ebben hiszek, tehát zöld lámpa, nyugodtan traktálj.

2010. nov. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%

Mibol gondolod ezt, hogy Teged meglehet rontani?

Amikor van eros hited, es bizol onmagadban, akkor Ki tudna Neked artani?

Gyenge vagy es ez a baj.

2010. nov. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon nem hiszek benne, és itt a de : az élet egy bizonyos területén úgy megrekedtem, hogy az már eléggé frusztráló.
2010. nov. 20. 16:32
 6/16 anonim ***** válasza:
72%
Akkor próbáld megoldani, és ne dobj ki pénzt kóklereknek (ingyenesen úgyse csinálnak semmit)!
2010. nov. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
32%
Elméssz kioldozásra és ha jobb lesz utána akkor valószínű h rontás volt rajtad.
2010. nov. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%

Utolsó válaszoló, olvasgasd:

[link]


Ha ezt mint pszichológiai jelenségre átvetített mechanizmus megértenéd, azt is tudnád, miért érzed magad 100%-ig jobban a "feloldozástól", ha eleve hiszel abban, hogy létezhet olyan jelenség, mint "rontás".


De ti az ilyenen megsértődtök, és makacsul megtagadtok minden átgondolást.

Ez az ami szomorú.

2010. nov. 21. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Megoldást keresek, és eszem ágában sincsen megsértődni.:) Mint írtam én sem hiszek benne, de már a környezetem is azt mondja, hogy valami tényleg nincsen rendben.
2010. nov. 21. 08:47
 10/16 anonim ***** válasza:
58%
És te inkább hallgatsz mindenki másra, mint magadra?
2010. nov. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!