Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Kérdésem van hozzátok szerinte...

Gabica33 kérdése:

Kérdésem van hozzátok szerintetek meg vagyok e átkozva? Kérem csak értelmes hozzá szólásokat írjatok!

Figyelt kérdés
Röviden 9 éves koromban anyám öngyilkos lett a szemem előtt.10éves koromban meg erőszakolt az unoka tesóm,1990 ben intézetbe kerültem 1994 ben férjhez mentem menekülve alkoholista apám elöl 2002 elváltam!2004 ben meg halt apám,2006 ban öcsém !2009 ben vége lett a kapcsolatom az élettársammal!2009 júniusában be költöztem Budapestre azóta csak sors csapás először inkasztó egy a bank számlámra egy a fizumra ,8 évig dolgoztam egy helyen de leépítés miatt munka nélkül lettem !Most itt vagyok két gyerekkel sók adóssággal napról napra élünk mert nagyon nehezen találok munkát !most ott tartok hogy se munka se pénz sok adósság, egy romhalmaz lakásban vagyok a két gyerekkel nem tudom meg csináltatni !itt a karácsony és az új év :(Próbálom pozitívan nézni a dolgokat de.... nem megy !Segítséget senki től nem várhatok mindenkim meg halt ! Nem tudom mitévő legyek !szeretném meg tudni van e átok rajtam és a pozitív gondolkodásom ellenére semmi nem javul! Mit tegyek ? Gondoltam az öngyilkoságra de nem akarom ugyan azt a hibát elkövetni mint anyám !Meg nekem a legfontosabbak a fiaim !De lassan ki kapcsolják a villanyt,gázt és ki raknak a lakásból !Valaki segítsen de ne azt javasolja menjek el dolgozni próbáltam több helyre el mentem hirdetést adtam fel önéletrajzokat küldtem !
2010. dec. 8. 06:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! Hát nemsemmi dolgok történtek veled, az biztos. Az átokban, mimt olyanban én azért nem hiszek, mert az az Univerzum legnagyobb hibája lenne, ha "jogosultságot", kompetenciát adna BÁRKI kezébe ahhoz, hogy befolyásolja és döntsön mások életét illetően. Gondold csak el, amennyi rosszindulat ma van a földön, már kihalt volna az emberiség, ha működnének az átkok.

Ráadásul a Te sorscsapásaid elsősorban másoknak voltak csapások: öngyilkosság, haláleset stb. Az inkasszó feltételezem, hogy valami betarthatatlan törvény nem betartásának az eredménye. (ezt azért írom így, mert lehet mindenkit oltogatni, hogyha minden lófszt befizet, akkor nem kerül ilyen helyzetbe, de sajnos ma Magyarországon a jövedelmek, a bevételek köszönőviszonyban sincsenek az árakkal, az adóterhekkel stb stb, tehát ma már ártatlanul is bele lehet csúszni a pöcegödörbe, sajnos)

Az öngyilkosság nem lenne megoldás valóban, ha másért nem, a gyerekeid miatt.

Nagyon nehéz a helyzeted, egyetlen egy dolgot tehetsz: Te a magad erejével mindent, de mindent elkövetsz azért, hogy egyenesbe gyere. Így, ha sikerül a vonzás törvényével bevonzani valami jót, akkor az a te sikered, ha nem, akkor legalább a lelkiismereted teljesen jó, hogy nem voltál lusta, nem halasztottál el egyetlen lehetőséget sem.

Kitartást! És majd írj a fejleményekről!

2010. dec. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem ! Csak ilyen az élet.
2010. dec. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kb 77-ben születtél. 86-ban voltál 9 éves. A 80-as években nem volt divat az átkozás, valószínáleg nem is lehetett olyat találni legálisan, aki ezzel foglalkozik. A te korosztályodbeliek pedig nem kereshették fel az adott személyt, ők maguk pedig nem értenek az átkozáshoz. Elképzelhető, hogy egy idősebb rokon megbízásából került rád átok - bár azt kizárom. - ennyit szeretnék az átokrészről írni.


Ha nem átkot nézünk, sokakat hajszolt valamilyen esemény öngyilkosságba. Mivel az apukád alkoholista volt, és nem foglalkozott veled, anyukád pedig meghalt, kiszolgáltatottá váltál. Nem egyszer hallani a rokonságban erőszakoskodóról, szóval ez a kettő így jött össze. Szerencsétlenül, de megtörténhet. Később intézetbe kerültél, a családi háttered nézve pedig egyértelműnek tetszik, hogy a sorsod ezt hozta az utadba. A kapcsolat olyan: hogy előbb-utóbb véget ér. Főleg, ha a mai világot nézed. Ennyi erkölcstelenséget egy rakáson még nem élt a Föld. Szabadosak az emberek, és történetesen tojnak még a párjuk fejére is. Az apukád nem tudom hány éves lehetett, de ha azt nézzük te most vagy 33, 2006-ban 29 voltál, ahhoz hozzáadok legalább 20-at (ha 20 évesen nemzett téged) az = 49. Tehát kb 49 éves volt és vedd hozzá, hogy alkoholista. Az alkoholizmus tudjuk milyen következményekkel jár. Roncsolja az emberi szervezetet, legfőkébb a májat. Egyenes út vezet a halálhoz. Nem mondom lehetett akár egy autóbaleset is, de nézd mit látsz a hírekben: a másik sávba áttérő autók, az értelmezhetetlen jelzések miatt szembesávba tévedő autósok, vagy éppen drog és ital befolyása alatt vezetők, illetve egyszerű vandálok is kormány mögé kerülnek már, akik aztán babakocsikat, mozgássérülteket és öreg néniket gázolnak halálra. A közlekedési baleset igaz lehet az öcsédre is elhalálozási okként is.

Az hogy csődbe mentél biztos köze van a hiteleknek. Gondolom egy időben sokat vettél fel, mivel kedvezőnek ítélted őket. Beütött a válság, emelkedtek a hitel törlesztések díjai, és mivel nem tudtad befizetni, zár alá vettek mindent, amiből kifacsarhatják belőled a pénzt. Ez utóbbi szerintem teljesen érthető, megmagyarázható. A gazdasági válságot nem az egy emberre szórt átok vonzza be, és az, hogy te rengeteg hitelt vettél fel, saját döntésed volt, tisztában kellett volna lenned a konkázatokkal. (Ha nem emiatt történt az egész, bocsi.) A válság leépítéseket hozott, és munkanélküliséget. Én pályakezdő vagyok, több mint 1 és fél éve nem tudok munkát találni - fizikai munkára pedig az egészségi állapotom miatt vagyok képtelen. Szóval ha azt nézzük, nagy szerencse kell a munka találásához is. A barátnőm könnyen talál, viszont ő takarításból próbál megélni. Próbálkoztál már azzal a munkakörrel? Barátnőmék bementek a kórházba is megkérdezni, és tudtak nekik állást adni.

A vonzás törvénye nem tudom segít-e a te bajodon, mert nagyon összetett dolog, főleg ha az előmeneteled is nézzük. Az a baj, a Titok is 100-ból egynek jön be, és akkor sem biztos, hogy a vonzás törvényének következtében. Öngyilkosságra semmiképp ne gondolj. A fiaidnak is lehet olyan élete, mint a tiéd, ha megtennéd. De ha utcára kerültök, ők szerintem ígyis-úgyis intézetbe kerülnek, szóval mindenképp próbálkozz valamivel. Önkormányzatnál nem kapsz segélyt? Munkanélküli-segélyt nem kaptál, miután kirúgtak? A gyerekek után nem kapsz valamennyi támogatást?

Remélem jobbra fordul az életetek!

2010. dec. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Szerintem sincs rajtad átok, csak sajnos ilyen az élet:(

Az öngyilkosságot azonnal verd ki a fejedből, és ha eszedbe jutna, gondolj a gyerekeidre! Nekik csinálnál rosszat, nem magadnak! Ugye ezt nem akarod?

2010. dec. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzá szólásokat !Az inkasztó a halott anyosomtól maradt rám !ezt hosszú lenne leírni !De igazából anyosom nevén volt a lakás a víz ,illetve a gáz óra ő meg halt a lakás a fiáé lett !Volt gáz tartozás és mivel én is be voltam jelentve a lakásba és a fiát nem érték el így rám terhelték !Sose volt hitelem és nem is lesz !De mindegy ez ellen nem tudok tenni ! Az öngyilkoság nem fordult meg a fejemben nekem többet ér a két gyerek és az hogy lássam felnőni őket !

azért minden rosszban vanm valami jó még tudok mosolyogni és több szeretetet adtam a két fiamnak mint amenyit én kaptam!Szép az élet élünk !ÉS hála istennek mindig olyan emberrel akadok össze aki segít na nem mindig anyagilag hanem lelkileg vagy ahogy éppen tud!

Még tudok nevetni a multamon a a jelenemen nincs veszve semmit ! Kaptam pár levelet és hosszá szólást véleményt és bátoritást !KÖSZÖNÖM!

2010. dec. 9. 02:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Kezdő kamu kérdésnek nem rossz.
2010. dec. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Nézd meg a Titok című filmet, vagy a könyvet olvasd el...

én csak ennyit tudok segíteni:/De ez is több mint a semmi:D

2010. dec. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Imádkozz,és NE add fel a gyermekeidért,mert ha te feladod az átok rájuk megy át azzal hogy téged elveszítenek.


Kinek lett volna oka neked rosszat kívánni?

Mekkorák a fiuk?

2010. dec. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tanácsot nem tudok adni, de őszintén remélem hogy egyenesbe jöttök! Ne add fel!
2010. dec. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!