Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van aki úgy születik hogy...

Van aki úgy születik hogy emlékszik az előző életére?

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 19:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

A fiam 2 éves korában közölte,hogy cápa volt a francia partoknál.

Ehhez tudni kell,hogy nem tudott beszélni,nem nézett tv-t,tehát nem tudhatott ilyen szavakat.Én megszídtam,hogy hol születtél Te,hogy ilyen csibész vagy.Na erre volt válasz 4 szóból álló mondat.És utána megint visszaesett a papa,mama szókincshez.Eléggé megdöbbentő volt.

2010. dec. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen, van!
2010. dec. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
persze
2010. dec. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
Valamikor a 80-nas években magyarországon vidéken született egy gyermek aki miután világra jött elmondta, hogy előző életében mi volt és hogyan halt meg. Majd pár perc mulva mindent elfelejtett, az orvosok csak néztek
2010. dec. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen van, csak kevesen vannak az ilyenek, és az emberek szívesen eltitkolják.
2010. dec. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

kedves kérdező!


Igan vannak olyan emberek akik a múlt emlékeivel születnek s ahogy a fenntiekben olvashattad el is felejtik azt hogy tudják. Ám van egy agy különbség aközött hogy tudsz valamit csak elfelejete vagy alapból fogalmad sincs róla. Szerecsére az első esetben klasszikus hasonlattal élve nyitva maradt az ajtó az emlékekhez a második esetben keresni kell a kulcsot. Ami elég fárasztó és nem mellesleg nem is biztos hogy sikerül más okoból kifolyólag , millió ilyen lehetséges - mármint ok.


ÁLtalában azért a kisgyermekek emlékszenek jobban mivel ők közelebb vannak a születés pillanatához s így az a lélek amelyik nem kezdte meg az új tapastalásokhoz szükséges tiszta lapot, kifejezheti a múltbéli emlékeit.

Aztán szép lassan eltűnnekezek az emlékekés jönnek újak.

DE mint írtam szerenxcsére ekkor már nyitva az ajtó és ha a később felnővő embernek szüksége lesz rá hogy megtudja milyen volt előtte vagy csak megvan benne a kíváncsiság erre az útra foglépni és megtalálja a módszert amivel jó szélesre lehet nyitni azt a bizonyos ajtót.

2010. dec. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Amikor engem kiemeltek anyum méhéből, ránéztem a dokira, és azt mondtam: Ha Egyiptomban lennénk, ezért már rég kicsináltalak volna!!!
2010. dec. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Goell ez jó volt :D:D
2010. dec. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Köszi :-D
2010. dec. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 The Youngest Zombie válasza:
Én nem hiszek a lélekvándorlásban, de ha feltételezzüka létezését, a válaszom a következő; a teljes életére biztos nem emlékszik, max. 1-2 foszlány maradt meg belőle.
2010. dec. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!