Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mágiáznék veled okkultista...

Mágiáznék veled okkultista nagyszövetség?

Figyelt kérdés

Bocsi utolsó, de nem tudom hogyan kell küldeni privát mailt. Nekem nincsen ilyen funkcióm. De nagyon érdekelne az ajánlatod ! Kérlek írj Te nekem.


Sok hozzászólást nem is értek, Én nem másokkal szeretnék együtt tanulni, hanem már egy kész, tehát működő profi alakulathoz szeretnék csatlakozni.


Azóta láttam, hogy írtátok azt hogy másból is áll ez a dolog. Persze Én nyitott vagyok mindenre, érdekel a Mágia és az Ezotéria is ! Remélem is hogy nem csak ilyen kis hókuszpókuszokból áll az egész, akkor nem is lenne értelme. Nagyon vonzanak az emberek. részben ezért is mentem bölcsésznek, felvillanyoz annak a tudata, hogy nemsokára Tanítványaim lesznek akiket Én formálhatok. Már sok tapasztalatom is van benne. Mindíg tetszett, amikor csajoknak pasikat kellett szerezni vagy tanácsot adni, hogy melyik pasi kivel jöjjön össze. Egy kis házi mahináció, kisebb füllentések mindíg benne voltak a receptoiromban. Nagyon értek ahhoz, hogy kinek mi való, vagy kihez ki illik, mégha nem is értik akkor a résztvevők, de mindíg tudtam úgy csavarni a dolgokat, hogy végül az legyen a végén, ami a nagy könyvben meg van írva. Aki meg beleavatkozik vagy nem tetszik valami az meg gebedjen meg. Most már az átkok terén is lesz tapasztalatom. Szeretem a romantikus helyeket. Jó lenne füveket gyűjteni együtt az erdőben és egy közös főzet elkészítésének hangulata is komoly érzéseket kelt bennem. Nagyon szeretem a félhomályt, az elhagyatott várakban szertartásokat, kis manipulációt :D Ógy vélem kezdetben NagyMesternek kellene lennem, hogy jól tudjam kamatoztatni a tanácsadói képességeimet, amikre később ráépólnének a többi dolgok. Valamilyen Fő Okkultista szervezetet kérem hogy küldjön egy mailt nekem, hogy felvehessük a kapcsit :)) dobjatok egy mailt ide nicaemoments@postafiok.hu köcce:).


Ja és ilyen kis csoportok, ne írjanak. Csak nagymenők érdekelnek.


2010. dec. 10. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Most képzelj el egy magyar 5.000 fős öltönyös szellemírtó brigádot, akik szervezetten múködnek. Ezt lekéne védetnem. Nagymester meg semmiben sem leszel ilyen hozzáállással, látszik, hogy bölcsész vagy.
2010. dec. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Nagyrészt az első válaszolóval értek egyet, hiszen miért néznének ilyen oldalakat, és miért pont itt keresnének tagokat?

A legtöbb ilyen szervezetben csak úgy léphetnek be tagok, hogy egy már meglévő tag ajánlja őt.

Egy úgynevezett próbaidő/tanulási idő is szokott lenni, és csak az után lehet valaki teljes jogú tag.


Egy ilyen vezetőnek legalább 20 évet kell tanulnia a mágiát, és 3-as szintű beavatottnak kell lennie.

(a boszorkány covenekben)

A 20 év elég hosszú idő, úgyhogy nem lesznek nemsokára tanítványaid.



Ha egy csoport tagfelvételt hirdet, akkor sem interneten, hanem személyesen csinálják, és természetesen nem leszel egyből "NagyMester".

2010. dec. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

kedvs kérdző!


Sajnálom hogy így látod ezt a dolgot s azt kellm ondjam több mint valószínű hogy nem fogsz találni egy olyan "nagymenő" céhet vagy szervezetet sem ahová felvennének mivel közöd nincs az egészhez. Sem morálisan sem etikában sem semmiben. S legszomorúbb hogy az a érzésem azért keresed ezeket a társasáokat hogy hatalmat szrezz hogy fölényesebbnek esetleg többnek érezhesd magad ami szomorú, mert ezzel hozzáállással sem csoportban sem egyedül nem fogsz menni semmire sem a mágián belűl.


De lehet hogy ennek csak örülnünk szabad mivel azt hiszem nálad nem lenne jó helyen egy ekkora tudás.


Minden esetre ne add fel hátha összejön...

2010. dec. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"tarskereso" forum?

Erdekes nagyon amit leirtal! Valamikor En is ereztem valami hasonlot, de sosem ugy, hogy beleavatkozam a masik szemelyisegnek az eleteben, de segiteni akartam!

Indulj el a sajat kis "osvenyeden", s egyedul! Ha a segitseg a fontos, hogy az embertarsaidon segits, akkor menj es keress, talald meg az utat ahhoz, hogy segiteni tudj, a sajat utadat jard, de ezt Senki ne mutassa meg, mert soha nem leszel onmagad!

Te almodozol! Felkell ebredned es elkell dontened azt, hogy valojaban mit is akarsz. Eloszor is talald meg onmagad, aztan ismerd meg onmagad. Utanna mar tudod azt, hogy mit is akarsz valojaban, es kozben mar rafogsz dobbeni arra is, hogy mit tudsz, es miben tudod segiteni az embertarsaidat.

Megismerheted a novenyeket, de ne a magia miatt ismerkedj meg ezekkel, hanem azert, hogy tudd azt, hogy amikor egy tarsad beteg lesz, akkor melyik gyogynovenyt tudod ajanlani ahhoz, hogy ettol javuljon az allapota pl.

Tanulj arrol, hogy mi a leleknek a lehetosege a fizikai sikon! Ne toprenj es almodozz, hanem tanulj. Amikor latod azt, hogy egy leleknek hianyossaga van, akkor talald meg a modjat, hogy megtanulja azt, hogy megszabaduljon ettol a hianyossagatol, es egeszsegesen es lelki bekessegben eljen.

Tanulj es segits, de vigyazz, mert csak akkor tudsz segiteni igazan, amikor ezt a segitseget a masik szemelyiseg keri is Toled, mivel beleavatkozni az eletebe nem lehet, mivel letezik a szabad akarat.

"segits magadon, s Isten is megsegit!"

A magia szol a termeszettrol, a lathatatlanrol. Tanulj ezekrol es kepezd magad. Hasznald a tudatodat, a Te tudatodat es ne a masikera tamaszkodj!

2010. dec. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!