Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Fekete mágiában valaki segíten...

Fekete mágiában valaki segíteni? Nem gúnyt kérek, segítséget!

Figyelt kérdés
Voodoo-hoz hasonló rontás.
2010. dec. 27. 16:32
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Ha továbbra is komolyan érdekel írj privátot. Voodoohoz nem értek de a fekete mágiában (és egyéb mágia ágakban is) viszonylag otthon vagyok.
2011. márc. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Nos, először is... Nem tudom ki hogy van vele, de szerintem a fekete és fény mágia között nincs spirituálisan külömbés... pontosabban annyi, hogy az erőt/energiát amivel rendelkezik valaki jó illetve rossz célokra illetve az adott cselekményi státuszban milyen érzelmek kapcsolódnak a dologhoz. Bosszúból akár meg is gyógyíthatod mondjuk egy diktátor fél karját... a gyógyítás nem sötét dolog de a cél hogy kibasszál a néppel az már negatív...

Kicsit elvont a példa de szerintem nem olyan könnyű megítélni azt hogy mi az ami jó és rossz, minden relatív.

2011. júl. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!