Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Gyakran álmodom olyanokat,...

Várady Gyula kérdése:

Gyakran álmodom olyanokat, amik aztán beteljesednek rövid idő után, még a szavak is. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Azt, hogy unatkozol és beképzeled, hogy látod a jövöt.
2010. dec. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jósálmok. Ez nem ritka. Csak sokan nem veszik észre, vagy nem foglalkoznak azzal amit álmodtak és ami utána történik. :)
2010. dec. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nézz utána rendesen, okosan és alaposan " Dejavu "
2011. jan. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
én is álmodtam már ilyet.. kicsit rejtvényesebb volt az álom de utótal összeállt a kép... és nem dejavu volt mert reggel felírtam ( dokumentálva volt :D )... engem is érdekelne mert amint elkezdtem rájuk jobban odafigyelni abbamaradtak
2011. jan. 10. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
sokak szerint és szerintem is létezik egy úgynevezett harmadik szem, ami által jelent, múltat, jövőt láthatunk meg.... valószínűleg nálad is megnyílhatott ez a szem ....erős koncentrációval nyitva lehet tartani állítólag... nekem is szoktak álmaim lenni, amik szétszórva( az álomból részletek más helyen más időben de lényegében az álom teljesül) de teljesülnek.... ezért is félek néha ha valami rosszat álmodok.... de jó is történhet ha követed az álmod én így találtam meg jelenlegi párom több mint 1 éve vele vagyok és nagy a szerelem... csak bízz az álmodba ... én eleinte úgy csináltam h teljesíteni próbáltam az álmaim és utána később már magától is teljesültek h semmit se tettem de mostanában nem igazán álmodok..:S
2011. jan. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!