Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A démon idézéshez milyen kör...

Spyke93 kérdése:

A démon idézéshez milyen kör kell?

Figyelt kérdés

Mert én különböző dolgokat láttam,öt ágút,hat ágút stb....

Más felirattal stb


2011. jan. 7. 12:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem csalogatok senkit a helyes útra, én csak információkat közlök és mindenki azt kezd vele amit akar. És akármennyire hihetetlen is felfogni (hála a keresztény agymosásnak és az általános emberi ignoranciának)a goetikus (gótikus) démonok határozottan emberbarátok hogyha tisztelettudóan kezeled őket. Ők büszke és tiszteletre méltó ősi istenek, nem lehet őket körökkel kényszeríteni MÁR semmire. A középkor más tészta volt...
2011. márc. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Jah és elfelejtettem..."leheten van a hangsúly"..félre értettél, lehet puszta "munka kapcsolat" de ha összebarátkozol egy démonnal, olyasmiben lehet részed amit elsem tudsz képzelni, kérned sem kell rá és segít minden törekvésedben, meghallgatja a problémáid és segít megoldani őket, olyan helyeket mutat az asztrálsíkon amiket egyedül biztos hogy nem tudsz biztonságban megközelíteni és még sorolhatnám. Kérdezem én mi ebben a rossz vagy ahogy a ti szavaitokkal éljek kedves jobboldali ösvény követői "gonosz"?:)
2011. márc. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

egynémely dologban nem értek egyet veled, de jó az, ha valaki hangsúlyozza egyes démonok isteni eredetét, még akkor is, ha az ilyeneket sem lehet emberként kezelni, mindenesetre egybe kötnék bele, és pusztán szóhasználatba:


goetikus nem gótikus, hanem goétikus. Gondolom csúcsíves ablakkal, égbe törő tornyokkal rendelkező démont te sem láttál még :)

2011. márc. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen értem a problémád de lényegében ugyanazt jelenti a kettő, tehát lényegtelen.:) Valóban nem minden Démon isten de a legtöbbjük igen. De egyikük sem bukott angyal.
2011. márc. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!