Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Segitsen valaki! Szellemidézőt...

Segitsen valaki! Szellemidézőt keresek, megbizhatót. Nem tudom elengedni a halottamat, szeretnék tőle elbúcsúzni. Most csak szenvedek. Hol találok ilyet? Pontos név, cim kéne, de nagyon gyorsan.

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:
www.ezo.hu
2011. febr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Megmondod neki, hog ymostmár jól van, menjen át a túlvilágra, elég volt az ingyen energiaszívásokból menjen lopkodni máshova.
2011. febr. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Kissé önző dolognak tartom,hogy egyesek nem hagyják nyugodni halottaikat.Nekem is van bőven,de ezt az egyet tiszteletben tartom.
2011. febr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha csak gyertyát gyújtasz, gondolsz rá egy meghitt órában, elmondod neki, amit szeretnél, hidd el tudni fogja. Ha esetleg úgy érzed mégsem tudta meg, ismételd el neki ahogy időd engedi, akár esténként, a halottak megérzik, ha beszélni akarsz velük. Ha akarják, ha nem.
2011. febr. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Unkas válasza:
Tanácsom, hogy ne keress szellemidézőt! Bár lehet megidézni elhunytak szellemét, de nem biztos, hogy az jelentkezik, akit hívnak..ellenőrizhetetlen. Ráadásul a szellemek idézése fájdalmat okoz nekik..felidéződnek bennük a földi fizikai, lelki fájdalmak..Ne háborgassuk őket...Nekik boldogság a fizikai síktól való teljes szabadulás...Amúgy is egyszer majd találkozhattok egymással, amikor eljön az ideje...
2011. febr. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Unkassal egyet értek, nagyon veszélyes dolog és a 'megbízható' szellemidézők 99 % -nak nincs megfelelő képessége hozzá csak jó dumája vagy egy gyorstalpalója.
2011. febr. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Unkas válasza:

Igazán, sajnos nem tudok segíteni, bár tudnék...

Az öngyilkosok súlyos tehertétellel mennek át. A gyilkosság élet elleni bűn.Oka lehet a bosszúállás egy formája, szerelmi bánat, végső kétségbeesés vagy akár egy idegösszeomlás...A múlt nem módosítható. Minden eseménynek megvan a nevelő-tanító hatása. Csak azt tudom tanácsolni, hogy ne zavard a túlvilágon nyugalmat kereső lelket. Nyugodj meg, nem Te voltál a gyilkos. A hiba nem benned van. Hányan mondanak nemet szerelmüknek és nem ez a következménye...A szakítás módját nem Te választottad...

2011. febr. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
egyetértek, ne idéztesd meg. Eleve nem ő jönne, hanem egy az ő testét felhúzó démon, aki csak hazugságokat fog mondani. Mivel ők a gonoszság szellemei, így nem kell csodálkozni.
2011. febr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Vohu Manah ***** válasza:

Kedves segítségkérő!

Véleményem szerint nem kell szellemidéző. Teremts nyugodt körülményeket , Hunyd le a szemed és képzeld magad elé a neked kedves elhunyt személyt, mondd el neki, amit szeretnél - kommunikálhattok is így. Ő is tud neked felelni.

Szellem idézőt én sem ajánlom több okból sem! Egyrészt az előttem szólóval értek egyet, megjelenhet más. Másrészt ha mégsem megbízható... nagy baj lehet belőle. Harmadrészt nem tartozik másra a búcsúzás, gondolj erre.

Sok sikert kívánok!

2011. febr. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne idéztesd meg. A halál valójában csak illózió, nézd az elmúlást arról az oldlaról, hogy az elhunyt szeretted lelke csak levetette mostani ruháját, és készül(vagy már fel is vette) a következőt, vagyis új testét. Ez karmájától, cselekedeteitől függően fog majd kialakulni, és ha nagyon közel voltatok egymáshoz, nem kizárt hogy még a te életedben, vagy egy következőben is találkozni fogtok, ha van még dolgotok egymással. Tehát ne zargasd, hagy vegye fel új testét és tapasztalja meg új életét, hisz ez a dolgok rendje.


Marivs

2011. febr. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!