Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan tudom előhívni a...

Hogyan tudom előhívni a Varázserőmet? Ki tud (hajlandó) segíteni nekem ebben?

Figyelt kérdés
Eléggé régóta áhítozom a Varázserőm után, de (szerencsére) eddig még nem kaptam meg. Nem tudtam volna megfelelően kezelni. Viszont érzem, hogy megőrülök nélküle, és ha lenne Varázserőm, nem magamra, hanem az Emberiségre fordítanám (viszont ennek sincs nagyon értelme, mert az Embernek, önmagának kell rádöbbennie a hibájára, és így kell megváltoztatnia a világot). De érzem, hogy van erőm, csak nem tudom, mi a feladatom, és minek van Varázserőm...? Segítsetek!
2011. jún. 15. 12:28
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy kicsit káosz van benned, a kérdésed alapján.

Úgyhogy tedd rendbe magad egy kicsit, úgy értem a gondolataidat.

Tisztázd, hogy mit akarsz valójában.

Utána foglalkozhatsz a Varázserőddel.

Erő mindenkiben van, de amíg az ember ilyen össze-vissza, addig nem tudja használni semmire.

2011. jún. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
76%
milyen varázserő? ilyet hogy lehet szerezni??komolyan kérdem, nekem is lenne néha
2011. jún. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Nagyon sokszor rádöbbentem arra, hogy ha lenne Varázserőm, akkor bántanék embereket... sőt, többször azt érzem magamban, hogy inkább a negatív dolgok (autók felrobbantása, törölközők meggyújtása, villanykörték kirobbantása) sikerülne először és jobban, ezek érvényesülnének bennem inkább, semmint a jó dolgok... szóval lehet, ezért "nem kaptam" még meg az erőmet... de érzem, hogy szükségem van rá, hogy valamit tegyek a világban... és hidd el, önszántamból, inkább jót tennék, semmint rosszat...
2011. jún. 15. 12:36
 4/40 anonim ***** válasza:
91%
én azt tanácsolom hogy állj le a drogokról.
2011. jún. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
hát én az ilyenben nem hiszek, de mind1.am ha jó dolgokra használnád az erődet, akkor szerintem ez jó lenne.:D
2011. jún. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
41%
ilyen anyag nekem is kell :DD
2011. jún. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:

Deepak Chopra- A Mágus utja


Elsőnek ezt olvasd el, és meg kell értened! Onnantul sima út előtted!

2011. jún. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
79%
Előbb adj magadnak célt és azután válaszd meg az eszközöd
2011. jún. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat.
2011. jún. 15. 20:14
 10/40 anonim ***** válasza:
96%

Már ne haragudj, hogy ezt mondom. De arról beszélsz, hogy mi mindent akarsz tenni az emberiségért, meg jó dolgokat véghezvinni. Közben meg első kanyarban f.sznak nevezed azt akinek esetleg nem tetszik a válasza. Kicsit ellentmondásos.

Gyakorold még egy kicsit az önuralmat, és a türelmet és utána talán.

Amúgy meg szerintem az erőt és a varázslatot nem nagy dolognak kell elképzelni. Ahogy a jótetteket sem úgy, hogy holnap megmentem a világot. Apró dolgok amik a mindennapokat teszik szebbé. Tégy boldoggá valakit a baráti körödben, segíts valakinek az utcán...szerintem ez az igazi varázserő, nem az autórobbantgatás.:S


Ez a baj amúgy az emberekkel...nagy dolgokat akarnak tenni, és hősieskedni, holott ha mindenki csak a saját kis családjába vinne egy kis boldogságot, már jobb lenne a világ :S

2011. jún. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!