Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Meg idéztem egy démont. és...

Meg idéztem egy démont. és nem tudom hogyan kell visszakuldenki!?

Figyelt kérdés
A Szkeptikus emberkék kíméljenek de nagyon mert most nagyon nics rájuk szugségem!?
2011. jún. 16. 15:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

muszáj ezt a kérdést naponta többször feltenni aladár?


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len..

2011. jún. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
79%
Neked annyi.
2011. jún. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Mágikus körök és a mantra, hogy "hassilian torbes man"
2011. jún. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Az a dolog valószínűleg nem egy démon, ugyanis ha az lenne, nem hiszem, hogy tudnál róla írni. Dobál dolgokat? Okoz sérüléseket embereken? Lett valaki hirtelen nagyon beteg a lakásban?

Ha a válasz nem, akkor az csak egy egyszerű "gondolatforma". Kérd meg szépen, hogy menjen el, és képzeld el a lakást, hogy milyen nélküle.

2011. jún. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
előző vagyok. olvastam a másik erről szóló kérdésedet is, és már biztos vagyok benne, hogy a megoldás az, amit az előbb leírtam
2011. jún. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem minek kell szerencsétlen démonokat ide-oda rángatni folyton. Megidézni,elűzni, megint megidézni. Ha már valaki démont idéz igazán tehetné valami konkrét céllal, nekik sem kényelmes ha zsinóron rángatja őket az ember.

Remélem ebből az esetből egy életre megtanultad, hogy csak úgy poénból nem idézünk démont. Ha társra vágysz inkább keress barátokat.

2011. jún. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
78%
Démonok mit szoktak idézni? Embert?
2011. jún. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
JA miért teszem fel a kérdést mert nem akarok meg hallni...Ne gondoljátok azt hogy én most le írok csak ugy hujeségből mindent minden egyes nap...és hogy ezel terelem magamra a figyelmet....ez nem így van ha hiszitek ha nem...Azért írtam ezt hogy minél hamarabb vissza tujdam kuldeni....Amugy igen tárgyakat mozgatott...pld a széket ki huza vagy esteleg odéb tolja...vagy ha egy óriásit rá csak az ajtóra...Vagy éreztetti velem azt hogy ott van a szobába mert akor tudod hogy jelen van mikor el kap egy nagyon kelemetlen....nyugtalanító érzés ezt tudom nektek el mondani...és nem huje válaszokat várok tisztelet a kivételnek:)
2011. jún. 16. 15:41
 9/29 anonim válasza:
Minek idézeted meg?!( Ennek a kérdésnek a válaszára, tényleg kíváncsi vagyok) :)
2011. jún. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

erről van szó?

[link]


nemsokára eltakarítjuk nyugi.

2011. jún. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!