Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Aki szerencsés a kártyában,...

Aki szerencsés a kártyában, szerencsétlen a szerelemben. De hogy lehetne ezt fordítva?

Figyelt kérdés

Többen mondják, hogy sokszor elképesztő mákom szokott lenni.

Kaparós sorsjegyen volt, hogy már nyertem 25ezret, de az árát v. egy kicsit többet majdnem mindig visszanyerem.

lottón egy éve 36ezret nyertem(pedige ritkán lottózok).

pókerben is gyakran nyerek,billiárdban, és kártyában is.

nemrég megúsztam egy autóbalesetet, hogy mégis a hosszabb úton mentem, mert nosztalgiázni akartam...és ha a másikon megyek, percre akkor érek oda, ahol 2 autó összement.

vizsgákon mindig azt a tételt húzom, amit akarok, volt, hogy csak egyet tudtam, de azt húztam ki.

szerelemben viszont egyszerűen vagy nincs senkim, vagy olyanokat ismerek meg, akiknek titkolnivalójuk van (balhés múlt, őrült volt barátnő stb.)

inkább örülnék, ha lenne egy szerető rendes párom, és ne lennék ilyen szerencsés, mint hogy minden összejöjjön, amiről csak álmodok, de magányos legyek.

hogy lehetne ezt befolyásolni? v. nem is lehet, fogadjam el, hogy talán a jövőben egy pénzeszsákon csücsülök, és nem tudom megosztani a szerencsémet senkivel?


2011. júl. 8. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Hogy őszinte legyek fogalmam sincs.

Én pedig semmiben nem vagyok szerencsés. Már ami a szerencsejátékot illeti. Azért velem is voltak már szerencsés történések.

de a szerelem nekem sem akar összejönni. de már elfogadtam.

Szerintem vagy nem görcsölsz rá erre, hogy neked mindenképpen nyugis barátnő kell vagy bevonzod pozitív gondolkodással.

Amióta nem görcsölök rá, azóta mintha jobban összejönnének a dolgok, mert nyugodtabb is lettem.

2011. júl. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát pl nyersz pár milliárdot, és rögtön akad majd olyan társ aki ezt értékeli.
2011. júl. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

utolsó:

a saját érdemeimért szeressen az illető, ne a szerencsémért/pénzért. az régen rossz.

nekem ilyen társ nem kell, aki csak azt tudja értékelni.

2011. júl. 9. 17:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia. :) Utolsó vagyok. Attól még, hogy ez kelti fel az érdeklődését, szerethet téged önmagadért is. :) De pl olyat is el tudok én képzelni, hogy pl sok pénzed van, így eleve több lehetőséged nyílik ismerkedni, mert pl elmész nyaralni. Nem azokra az emberekre céloztam az előző kommentemben, akiket csak a pénz motivál. Azokkal nem kell foglalkozni, de ha ügyes vagy, a pénzt okosan fel tudod majd használni.


Amúgy szerintem ha már sok van és nem reklámozod úton útfélen, akkor eleve kiesnek a pénzéhes emberkék a szórásból.

2011. júl. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nyaralni minden nyáron elmegyek (néha télen is), de nem ismerkedek.

nem bírom a távkapcsolatot, a külföldi embereket eleve kizárom.

a saját városomban, és a környékén gondolkozom.

a nyaralásnál pedig ugyanúgy tudná az illető, hogy van mit a tejbe aprítani, és szintén sok lenne az esély rá, hogy csak a pénzem kell.

tehát, nem fogadom meg a véleményed, kár győzködni.

2011. júl. 10. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!