Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi a véleményetek ezzel az...

Mi a véleményetek ezzel az oldallal kapcsolatban? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 19. 20:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Áhh.. nekem ez nem szánalom.:)
2011. júl. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
baromság
2011. júl. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
én se nagyon hiszem el amit írnak
2011. júl. 19. 20:29
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy szerepjáték vagy táblás vagy micsoda akar lenni... :)
2011. júl. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az meg mi???Hoogyérted???
2011. júl. 19. 20:35
 6/12 Vree ***** válasza:
62%

Ó egek xD


Nem tudod megkülönböztetni a játékot a valóságtól?


A szerepjáték (rpg = role playing game) az egyfajta buli játék, amiben a játékosok egy történet szereplőit játsszák, míg egy játékos (a mesélő vagy referens) felelős a történet alakításáért és a szabályok betartásáért. (Játszottál már videójátékkal? Ez ugyanaz, csak papíron.)


Amire ráakadtál az a legnépszerűbb magyarok csinálta játék a "M.A.G.U.S.".


Vedd bármelyik szekciót:

-----------------

Ugró Kristály


Típus: Elemi Mágia (Elemi Erő)

Létrehozásához szükséges Mp: 20


Ezen forma az átlényegítés után olyan kristályt hoz létre, melynek viselője ugrás során - előre meghatározhatóan - az átlagosnál jóval nagyobb távolságra képes elugrani. Ennek mértéke álló helyzetben felfelé maximálisan 5 méter, oldalirányban 8 méter. Rugaszkodás esetén ezen értékek (ugyanabban a sorrendben) max. 8 illetve 12 méter. És végül, nekifutással a maximum elérhető távolságok 12 és 20 méterre nőnek.


Egy kör időtartam alatt egyszer lehet a gyűrűt használni. Ha túl sokat veszik igénybe (egy nap alatt 10 alkalomnál többször használják) zavar léphet fel a kristályban, így kockadobással kell eldönteni a következő használat esetén, hogy mi történik - az alábbiak szerint:


1-3: a kristály rendesen működik

4-5: a kívánt eredménynél kisebb hatás jön létre (ez akár katasztrofális is lehet)

6 : a kristály nem működik

--------------


1-3, 4-5, 6 -> Ezek azt jelentik, hogy a játékban egy diobókockával kell eldönteni hogy mi a "varázslat" eredménye


Mp: 20 -> Ez azt jelenti, hogy a játékban ennyi "mágia pontba" kerül ezt használni.

2011. júl. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Már értem!Köszönöm!
2011. júl. 19. 21:30
 8/12 anonim ***** válasza:
Alap.
2011. júl. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Jah, bocsi, rossz kérdésre válaszoltam, törölöd nyugodtan.:)

Nyári munka teljesen eltájol.

2011. júl. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szerepjáték :) A M.A.G.U.S. játékhoz használható házi kiegészítések gyűjteménye.
2011. júl. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!