Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan tudnék készíteni?!

Hogyan tudnék készíteni?!

Figyelt kérdés

hogyan tudnék woodoo bábut készíteni?

a hülye válaszokat nem fogadom el:D

köszönöm?!


2011. szept. 13. 20:52
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
szerintem igen:D:D:D:D:D
2011. szept. 24. 13:14
 12/19 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Gondolkozz! Ha ebben az országban bárki tudna Woodoo babát csinálni, szerinted lenne még valaki a Parlamentben? Vagy rájuk jól megfizetett, lvl 90-es mágusok vigyáznak?

2011. szept. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

a woodoo babának az a lényege hogy az embert szimbolizálja, tehát valamit hozzá kell kötnöd, ami az emberé, pl fényképet vagy bármit...

mellesleg google az igaz barátod, használd ;)

2011. szept. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Úgy kell csinálni, ahogy leírták.

Ha nincs lelkiismereted, ahogy írtad, nem baj.

Nem a lelkiismereted fog megkínozni, hanem többszörösen kapod vissza a sorstól, amit másnak szántál.

Ugyanazt a szenvedést, ugyanazt a fájdalmat.

És, ha ilyen kegyetlen vagy, hogy ezt meg tudod tenni, akkor meg is érdemled.

2011. szept. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

utolsó

egyesek szerint nem üt vissza ha megtisztítom a lelkemet,csakráimat....de engem hidegen hagy hogy vissza üt-e vagy sem csak tanácsot kértem és kész!

köszönöm szépen:D

2011. szept. 25. 09:37
 16/19 anonim ***** válasza:

A lelkedet soha nem tudod megtisztítani. A múlt megváltoztathatatlan.


Ahhoz, hogy javíts a karmádon, amin nyomot hagyott egy gonosz cselekedet, hasonló nagyságrendben 10-szeresen kell jót cselekedni. Akkor talán, ismétlem talán lesz esélyed...

2011. szept. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
értem...de elég lesz a hajszál is?
2011. szept. 25. 10:27
 18/19 A kérdező kommentje:
vagyis elég lesz egy hajszál az illetőtől akit meg akarok rontani?:D:D
2011. szept. 25. 10:33
 19/19 anonim ***** válasza:
ez nem igazi mágia amit te írsz, kedves kérdező! :D:D:D:D mi az hogy elég lenne e csak a hajszála? olyan, mint ha meg kel e a kenyér élesztő nélkül? vagy megfő a lekvár gyümölcs nélkül, de azért ott van a cukor, citromsav, és ég a gáz. nem érted? :D:D:D:D:D:D:D:D:D nem poén dolog! (am kiakaszt ha valaki :D minden:D:D:D szó :D:D:D mögé :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D -t:D rak:D:D:D:!!)
2011. szept. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!