Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A szerelmi kötést miről lehet...

A szerelmi kötést miről lehet felismerni?

Figyelt kérdés
Csak komoly válaszokat kérek,mert hülyeségek nélkül is elég rosszul érzem magam.Szerintem engem befolyásolnak.
2011. szept. 25. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Ne haragudj a választ nem tudom. Csak azt tudom, hogy én nem vagyok szerelmes senkibe és én is elég rosszul érzem magam, mert ha kétségbeesem hirtelen cselekvő vagyok és hülyeségeket csinálok de sorozatba. Jobbulást és remélem jobb kedved lesz ahogy nekem is jobb kedvem lesz majd mejutka
2011. szept. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Olyan rossz hogy azt hiszem nem hisznek a szavamnak csak ezzel azt fogom elérni hogy tényleg nem fognak hinni és menekülnek. mejutka
2011. szept. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Amiért eredetileg menekülnek az nagyon súlyos hiba amit tettem. Nem tudom hogy hogy fogom helyrehozni, de nem akarom őt befolyásolni. és szerintem nem is teszem. mindenki szabad. Csak én tényleg nem tudok megbocsátani magamnak. Olyan jól esne ha leírhatnám de nem vagyok szerelmes. Szeretnék bátorító választ kapni valakitől.
2011. szept. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Miért,Te mit csináltál?Én semmit,de már több éve nem tudok elszakadni egy férfitől,állandóan ő jár a fejemben,minden gondolatomat ő foglalja el.Nem jó vele pedig semmi.Olyan vagyok,mint egy "drogos".Én is nagyon szeretnék szerelmes lenni.
2011. szept. 25. 12:12
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de a komment alapjan szerintem ez nem szerelmi kötes... Inkabb karmaval hozom a sajat eletemben ugyanezt összefüggesbe. Azt gondolom, hogy akik elözö eletükben együtt voltak vagy valamiert összekapcsolodnak most is elözö eletük következmenye miatt, azoknal lehet ez. (?)


Viszont volt egy ferfi az eletemben, akinel lehetseges, hogy volt valami szerelmi kötes (?), de ez sem biztos. (Csak egy közös ismerös utalgatasai alapjan gondolom.) Ahogy kivülröl lattam, neki nem volt jo az a kapcsolata (akivel lehetseges, hogy szerelmi kötest csinaltak neki), nem erezte jol magat benne, megis mindig vele volt es felesegül vette, gyerekeit a nevere vette...stb. Közben meg panaszkodott rola, hogy nagyon megterheli ez a nö. Ha nem volt vele a nö, akkor allandoan telefonon hivta. (Közös eletük ugy müködött, hogy haztartasi alkalmazottak vegeztek a hazimunkat, mert ezt mashogy nem lehetett volna ilyen elet mellett.) Megis, a ferfi öt valasztotta, egyre több minden összekötötte öket es ha nem valtozott, most is vele van. (Azt nem tudom, azota hogyan elnek, mar nem erdekel a dolog.)

Nekem csak "remenyeim" voltak a ferfivel kapcs., amikor belepett ez a nö az eletebe es hirtelen megvaltozott minden. Vagyis csak tetszett, de erdekes modon mindig valami "veletlen" szerencsetlen dolog törtent akkor, amikor közelebb kerülhettünk volna egymashoz- igy eltem meg. Ha ez szerelmi kötes volt, sajnos ettöl meg az en (a 3.) erzeseim nem valtoztak, nagyon nehezen tettem magam tul rajta.

Nekem is csak kerdes, hogy akkor közöttük szerelmi kötest csinalt-e volna valaki vagy nem? Lehet, hogy ilyen egy szerelmi kötes?

2011. szept. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy a szerelmi kötések csak egy ideig-óráig tartanak.

Ha már nagyon hosszú ideje szereted, akkor nem hiszem, hogy szerelmi kötés, azt hiszem, hogy tényleg szereted.

De menj el egy jóshoz, (nem a cigányokhoz) és kérd meg őket, hogy nézzék meg, ők állítólag látják.

2011. okt. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Itt találsz róla információt:


[link]

2011. okt. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
79%
A szerelmi kötés nagyon durva dolog. Sokan viccelődnek vele, pedig nem szabad. Az egyik kiszemeli a másikat és úgy alakítja, hogy a végén a másik sokkal szerelmesebb lesz, mint ő, pedig ő az elején nem úgy állt a dolgokhoz. Rajtam is szerelmi kötés van. A párommal mikor megismertem, tök jól ment minden. Én kihúztam minden bajból, segítettem neki, valójában elszívta az összes energiámat, most meg él mint marci hevesen, miközben nekem tönkretette az életemet, anyagilag eladósodtam, egyre ritkábban találkozunk, de még akkor is úgy beszél, hogy nem tudok haragudni rá. persze rá 10 percre megint dühös leszek, úgy érzem, ellopta az életem, a szerencsém. engem padlóra tett, és miután az én erőmből felkapaszkodott, boldogan él és szarik a fejemre, na de persze nem mondja meg, hogy vége, mert nincs, mindig van valami, ami miatt nem lehet vége. pl. még mindig nála vannak a fotóim, amit fél éve véletlenül nála hagytam. na ez a nem mindegy. a másik: mások előtt büszkélkedik velem, hogy milyen klassz srác vagyok meg ilyenek, viszont úgy csinálja, hogy amikor megbánt, csak én tudjam, így nem tudok reagálni sem, és mindenki azt hiszi, hogy ő milyen rendes meg minden. Én 4 éve szenvedek, nem tudom, már mit csináljak, lehet, hogy elmenekülök külföldre, hogy vége legyen.
2012. jan. 24. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
utolso, ez sztem nem szerelmi kötes, hanem kihasznalas, emberi jatszma (ha nem ismered, utananeznek e tamanak), ami mindig 2 feltöl függ.
2012. jan. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!