Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Annyit szeretnék, hogy tudtok...

Annyit szeretnék, hogy tudtok e varázsszavakat, vagy ez hogy működik? Mert szeretnék kisebb dolgokat reptetni, vagy meggyújtani egy gyertyát, ilyen alapnak tűnő dolgokat?

Figyelt kérdés
úgyhogy ha tudtok ilyen szavakat, vagy ennek a módszerét, akkor írjatok pm-be. Ez leginkább akkor kezdett el foglalkoztatni, mikor el kezdődött, az uri gelleres baromság. nem nagyon hittem bennük, de egyre izgalmasabbá vált számomra, és elkezdett foglalkoztatni. Egyszer volt egy adás, amikor fel kellet tenni egy kanalat a tévé tetejére(a tévé teteje nem lejtett meg semmi) és azt mondta, hogy le fog esni, a műsor végére. én el kezdtem nézni a kanalat, meg szugerálni, meg minden, és elkezdett bizseregni, már pontosan nem emlékszem, de valamelyik agyféltekem. mikor már kezdtem feladni, leesett a kanál. ez kb a 10. percbe történtXD ez után, még vagy 5ször leesett. másnap, még a hatása alatt voltam a filmnek, de már nem annyira. Egy fél órán keresztül "szugeráltam" a kanalat, és megmozdult. Azt vettem észre, hogy ide oda billegett, és szép lassan a billegésével, csúszkált lefele, és leesett. na ekkor tényleg meglepődtem:) Remény töltött el, hogy hátha van valami ebbe, az egészbe Hátha vannak "varázs szavak" szerintem ezek latin vagy görög, vagy egyiptomiak lehetnek, de semmiképpen sem magyarok. vagy valami teljesen idegen nyelv, amit nem is használnak, valami Ó, Ősnyelv, ami kihalt. Hát tudom ez elég hülyén hangzik. Amikkel elő lehet segíteni a mágiát, vagy mi. jó lenne. meg anya is meg szokta álmodni, hogy mikor hal meg valaki, és eddig egyszer sem tévedett. ugyan így anya testvére is. ő kicsit jobban. de ha valaki segítene ez ügyben, hogy jobban megismerjem ezt a világot, tudnám fejleszteni ezt a képességet, annak nagyon örülnék, és ezt pm-be nyugodtan meg lehet írni, és akkor adok egy email-t is:)
2011. okt. 9. 19:27
1 2
 1/20 x) ***** válasza:
Abraka dabra.
2011. okt. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Csiribú csiribá
2011. okt. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
60%

"Mert szeretnék kisebb dolgokat reptetni, vagy meggyújtani egy gyertyát, ilyen alapnak tűnő dolgokat?"

Láttál már olyan embert, aki erre képes?

Mert én még nem.

És szerintem senki nem látott.

De, ha ismersz ilyet, akkor inkább tőle kérdezd meg.

2011. okt. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%

Tudok:

Szikszukszikszukszszurkszszirkszszerkszszarkszszürksziszuszenszánszészudindászuksz.

2011. okt. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 x) ***** válasza:
Na ha az ezredes varázsigéjét ki tudod mondani 3 másodperc alatt akkor megérdemled hogy tárgyakat röptess :D
2011. okt. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
de most ezt tényleg komolyan kérdeztem, lécci ha lehet, ne válaszolj, ha csak gúnyolni akarsz, mert ez engem tényleg nagyon érdekel
2011. okt. 9. 19:34
 7/20 anonim ***** válasza:
91%

Reptoid Ezredes 5

Ez nem volt szép tőled!

Vagy három percig tartott, mire sikerült kimondanom, most meg lángokban áll a függöny!


Legközelebb értesíts, ha ilyen veszélyes dolgokat írsz!

2011. okt. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Hungy ***** válasza:
100%

A gyertya meggyújtásához tudok varázsigét:

- Jó napot kívánok, egy doboz gyufát szeretnék kérni.


(Ne felejtsd el megköszönni, különben lehet, hogy nem sikerül.)

2011. okt. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Hungy ***** válasza:

Esetleg amit még ki lehetne próbálni, az a szabadságszobor reptetése, ehhez jó hangosan az alábbiakat kell kiáltanod a szobor lábánál:

Én egy kis farkú buzeráns vagyok, aki nagyon szereti a brét.

2011. okt. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is ismerek ilyen varázsigéket, de vigyázz, nagyon óvatosan kell vele bánni. Tehát a kettő közül valamelyiket alkalmazd, de nagyon körültekintően:

"Múúúkodj!"

"Á színpád á tied."

2011. okt. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!