Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerintetek meg lehet oldani?!

Szerintetek meg lehet oldani?!

Figyelt kérdés
Démont lehet tükörrel idézni? vagy esetleg valami más módszer? erről nem beszélhettek le...eldöntöttem hogy mit akarok és kész! Szerintem a démonok nem ártó(negatív) lények hanem pozitívak
2011. okt. 14. 19:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2011. okt. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%

Szerintetek meg lehet oldani?!


Démont lehet tükörrel idézni? Vagy esetleg valami más módszer? Erről nem beszélhettek le...eldöntöttem hogy mit akarok és kész! Szerintem a démonok nem ártó (negatív) lények, hanem pozitívak.


Minek akarsz démont idézni te agyatlan? Azt se tudod mit szabadítasz magadra...sőt, ahogy elnézem azt se tudod léteznek-e vagy sem.

2011. okt. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
figyeljetek mind a 2-en azis az én bajom hogy nemírok helyesen kit érdekel mert engem nem...ja és még valami senkinek semmi köze hogy én mit csinálok,tudom mi szabadítok magam a démonok vagyis Istenek nem gonosz lények csak a keresztények álítják ezt róluk...kár is volt ide írnom mert senkisem fog segíteni nekem vagyis jobban mondva senki sem fog normál választ adni a kérdésemre ami számomra hasznos lenne de sebaj felkeresek egy sátánistát és attól kérek segítséget
2011. okt. 14. 19:51
 4/14 anonim ***** válasza:
35%

Egyszerűen tükörrel nem lehet.

[link]

Itt van az oldalon leírva sokminden:)

Keresd meg azt a démont amelyiket meg szeretnéd idézni. Igazad van, én is azt vallom hogy a szánalommal teli kereszténység állítja be csak őket gonosznak.Remélem segíthettem:) Ha akarsz vkivel beszélgetni erről írj privátot.


UI.: Ne hagyd magad lebeszélni, én is idézésre készülök.

Jah és ezen az oldalon Fisz-t keresd ő egy sátánista aki jártas ebben.

Pacsi

2011. okt. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

utolsó

nagyon örülök hogy egyetértünk:)

2011. okt. 14. 20:00
 6/14 x) ***** válasza:

Ha a démonok istenek lennének akkor isteneknek hívnák őket. Gondolkodj már, miért lenne külön nevük ha ők is istenek lennének és nem valami teljesen más? Nem bizonyos szellemeket hívnak démonnak, hanem a gonosz, nagy hatalmú szellemeket jellemzik a démon szóval. :) Egyébként ez kb olyan mintha lenne egy király és egy szolga és a szolga akarná ugráltatni a királyt. A démonok drága le sem fognak sz@rni téged. Nem olyan egyszerű az mint te gondolod. És nem csak egy démont fogsz megidézni, hanem kinyitsz egy átjárót amin többezer lélek is átjöhet. Elég búvalbaszott lennél ha többezer szellem próbálna meg egyszerre szétmarcangolni belülről.

Jah és még annyit hogy Fisz nagyszerű felhasználó meg sátánista de szerintem nem kéne hozzá nem értőket biztatni a szellemidézésre :)

2011. okt. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, én gond nélkül el tudtam olvasni
2011. okt. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Neménvagyokaz ***** válasza:
Ouija táblával lehet kommunikálni velük, meg fekete tükörrel is, és ha tudod irányítani az álmaidat azt hiszem ott is megjelenhetnek.
2011. okt. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Ha kérdezel és választ vársz tőlünk, akkor vegyél vissza a pofádból, mert így tudod ki fog válaszolni...
2011. okt. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Áh látom mások is Sátánisták itt :)

Szerbusztok skacok, ujjat nemtudok mert a Spirits Of Eridu oldalrol tidom a dolgokat énis.

Amugy a x) nevü emberkét elküldöm a busba azzal a modorral.

2011. okt. 15. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!