Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A minap az utcán leszólított...

A minap az utcán leszólított egy BOSZORKÁNY. Azt mondta, hogy megátkoz, mert az ő területére léptem. Azóta csak baj történt velem, félek és kétségbe vagyok esve. Kihez forduljak, hogy leszedje rólam ezt a NAGYON csúnya és gonosz átkot?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 18:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
Hozzám. 100 ezer Ft-ért megcsinálom neked az éteren keresztül, ha átutalod a számlámra.
2011. okt. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Komolyan megcsinálod? 200 ezret is fizetek csak valaki tisztítson meg
2011. okt. 24. 18:37
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennek java része önszuggeszció, mert a legtöbb mágiával foglalkozó ember nem fedi fel ilyen nyíltan magát, és semmi szabály nincs arra hogy a területére lépőket meg kéne átkozni.


Stílusából úgy érzem, hogyha legközelebb találkozol vele, le kellene köpnöd, mivel a köpés az ő szintjén egyfajta rontáselhárító hatással bír. Komolyan. Nem véletlen hogy egyes népcsoportoknál megköpdösik az ifjú párt..


Most az első dolog, hogy megnyugodj, és visszaszerezd az önbizalmad.

Ehhez használhatsz természetesen ezós-okkultista praktikákat, mint pl a szemmel verés ellen kifordított ruhadarabot hordani, gombodat megfogni,

megfürödhetsz sós- illóolajos vízben ( a gyógynövényekhez kapcsolódó jelentésekre találsz a neten anyagot) hogy "lemosd" az átkot, vagy próbálkozhatsz csakratisztítással, mivel nem csak a tested de a lelked is megtisztítod vele.

Ha további gondoktól tartassz, akkor ajánlatos egy kis gyógynövényes zacskót hordani magadnál, vagy akár valami kis szerencsehozó kabaládat, illetve azt is megteheted, hogyha újra át kell vágnod a "területén" akkor vigyél sót, és szórd meg vele a boszorkányt, lehetőleg akár szembe is, hagy szenvedjen testileg is.


Azt is ajánlani tudom, hogy menj el egy paphoz, ő is segíteni tud :)


és ugye az örök klasszikus: a boszorkány olyan mint egy kacsa:

Vannak boszorkányok cím alatt :)

[link]

2011. okt. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
43%

Ugye azt kell tudni erről, hogy az átok akkor sikeres, hogyha a boszorkány aurája erősebb a Te aurádnál, tehát a Te aurád gyengébb volt, mint a boszorkányé, ellenkező esetben visszacsapott volna rád az átok. Menj el egy olyan emberhez, aki ezzel foglalkozik, fontos hogy valóságban menj el hozzá, ne tv-n vagy telefonon keresztül. A neten sok ezzel foglalkozó szakembert találsz, olyan embert ajánlok, akik tényleg értenek is hozzá, és komoly szakmai tapasztalattal és múlttal rendelkeznek. Vagy keresd meg a boszorkányt, és kérj tőle bocsánatot, megfogja érteni szerintem.

Ezek tényleg valós dolgok, a szavaknak és a gondolatoknak igenis nagyon nagy erejük van.

2011. okt. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

18:39-nek:

Én egy boszorkánnyal semmikép se kezdenék ki, mert hatalmas ereje van, ha igazi Sátánista beavatott, és ha jártak az okkult világában.

2011. okt. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a két utolsó nagyon hasznos volt! megyek is megfürdöm!
2011. okt. 24. 18:47
 7/15 anonim ***** válasza:
82%

Leszedtem az átkot.

Mikor utalod a 200 ezret?

2011. okt. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Azért érzed az "átok" hatásait, mert bebeszélted magadnak, hogy megátkoztak, és kezdesz úgy bénázni és felfogni mindennapos dolgokat, mint az átok részét.
2011. okt. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
mond meg neki hogy szopjon le keresztbe, mert ha nem akkor visszaszáll rá az átok
2011. okt. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
csak azért történik veled baj, mert elhitted ezt a hülyeséget és majrézol bizonytalanná lettél. különben is minden hülye nélkül van az életben hogy sorra jönnek a bajok egyik vonzza a másikat. a mondás azt mondja? a baj nem jár egyedül stb.
2011. okt. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!