Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Halloweenkor milyen lényt...

Halloweenkor milyen lényt lehet könnyebben megidézni?

Figyelt kérdés

Halloween érdekelne, minden ünnepben vannak speciális asztrál lények, akik ilyenkor jobban eljönnek ha megidézik őket, melyik az ?


Hogyan idézzem meg, minden aporó dolog érdekelne. Igaz,ha eddig 1 év alatt nem jött megsemmi, akkor most el fog ? Hogyan lehet asztrállényt szolgálatomba hajtani ?


Igaz, hogy ha vörös varázskörben vagyok és egy nyitott beffőtes üveget teszek a kristály mellé és parancsolom szóban, hogy menj bele, akkor bele megy ? Minden tutkó infó jó lenne ! Köszi :)


2011. okt. 31. 20:54
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Ugye ez csak vicc amit írtál!
2011. okt. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
mint minden buliban: rókát
2011. okt. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
Azt én is szokatam :D
2011. okt. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
szoktam*
2011. okt. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Ne hülyüljétek el a támát, ti még gyerekek vagytok, nagyobb toleranciát. Trollok kíméljetek.
2011. okt. 31. 21:11
 6/37 anonim ***** válasza:

gyerekek ? haha


Te se lehetsz komplett ha ilyeneket kérdezel.

2011. okt. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
45%

1:

Halloween egy kitalált ünnep.


2:

Nem lehet lényeket idézni. Asztrált meg pláne nem, mert nem létezik.


3:

Ha létezne is, akkor mit érdekli az, hogy a tüdődből kiáramló levegő hogyan rezegteti meg a hangszálaidat?

2011. okt. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:

inkább nézd a HALLOWEEN c. filmet

4 részes

2011. okt. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

# 6/8 404 Mondta, hogy ti még gyerekek vagytok és ő tudja, merttalálkozott az ufo szsz szektátokkal, elmesélte a tőrténetet valamilyen ufo szakértő.


Butcher.

1- Tom hogy kitalált, de minden ünnepnek van okkultista vonzata, bizonyos lényeknek van szezonjuk, csak ekkor lehet megidézni, tudod én még nem idéztem meg semmit és már nagyon kéne ide valaki, asztrál segítő meg ilyen szolgáló. Ha most valamilyen asztrál lények gyakrabban járnak erre, akkor azokat könnyebb megidézni tudod ? Olyan mint az asztrológiába a meteorrajok.


2- Egy csomóan foglalkoznak vele és könyveket írtak tele, komoly és nagy mennyiségű irodalma van, az itteniek is tudják, akkor biztos van benne valami. Tudod, nem zörög a haraszt, hanem fújja a paraszt.


3- A varázsigék az asztrális világban kódok, amiknek engedelmeskedni kell, tudod ez olyan mint a pc-s játékba a cheat kód. Van egy asztrál világ, amihez kapcsolódik az agyad és ha szóban kimondasz valamit akkor az a funkció bekapcsol, dobok linket [link] [link] [link]


Ha nem működnek, akkor rossz a kapcsolat, olyan mint a net, ezért vannak ilyen erősítő kövek amik az asztrá világgal a kapcsolatot megtermtik.


Szóval gyerekek, ne trollkodjatok itt és több toleranciát kérek, és tanácsot.

2011. okt. 31. 23:03
 10/37 anonim ***** válasza:

Teljesen toleránsak, és segítőkészek vagyunk.


Pont, mint a kedves ápolóbácsik, akik majd vigyáznak rád, és meghallgatnak :)

2011. okt. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!