Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Nagyon kezdő vagyok! El tudná...

Nagyon kezdő vagyok! El tudná e nekem részletesen mondani valaki hogy kell energiagömböt gyúrni?

Figyelt kérdés
Segítsetek
2011. dec. 9. 11:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Tölts fel egy lufi vízzel, rakd a bal kezedbe majd a jobb kezeddel próbáld meg körkörösen áramoltatni a vizet. Ez az első gyakorlat.
2011. dec. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
túrógombóc és tésztagyúrás:D
2011. dec. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ne halgass a válaszolókra, mert hülyeséget írnak. Amúgy én sem tudom, hogy hogyan kell.:D
2011. dec. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
2011. dec. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 zöldségnyúllal ***** válasza:

Hozzávalók: ½kg liszt, 3 tojás, egy csapott teáskanál sütőpor, 25dkg kristálycukor, 25dkg margarin, ½ liter tej, 35dkg étkezési energia, egy csipet só, liszt a gyúródeszkára szórni.

Elkészítés: A tojást, tejet, margarint, cukrot keverjük habosra egy tálban. Egy másik tálban a száraz hozzávalókat is keverjük össze, majd fokozatos keverés közben adjuk a habosra kevert anyagokhoz. Ha ez kész, tegyünk a masszához egy kocka élesztőt, és az energiát, majd gyúrjuk össze és hagyjuk lefedve két napot kelni. Ezután nyújtsuk ki deszkán, formáljunk belőle gömb alakot. 270 fokra előmelegített sütőben 3 óráig sütjük. Jó étvágyat!

2011. dec. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha kezdő vagy, akkor először is szerezd be a hozzád illő kristályt. Hozzám például a jáde tartozik.

Után tisztítsd meg a követ: Tiszta lélekkel, tartsd folyó hideg víz alá a követ, és gondolj arra, hogy a kő ereje megújul, a káros és negatív energiák a vízzel együtt elfolynak. Ezt kb. 10 percig csináld. Utána húzogasd át füst felett, majd tedd egy éjszakára ametiszt mellé (azért ametiszt mellé, mert az öntisztító, így nem kell tisztítani, és a mellé tett követ is kitisztítja), vagy tedd ki a telihold fényére.

Na de még mindig nem állsz készen az energiagömb elkészítésére. De folytassunk:

Ha a köved ily módon tiszta lett, tedd bele a kezedbe és feküdj a földre, vagy ülj törökülésben és formázz gömböt a kezedből, ahogy jól esik, de kezdő mivoltod miatt inkább a fekvést ajánlom. De hogy milyen környezetben fekszel, az sem mindegy! legyen sötét, és nyugalom. Gyújts gyertyát, és párologtass valami kedvedre való illóolajat. Tisztítsd meg a lelked, vagyis, fürödj le, és mintha most te lennél a kő, úgy gondolj a lelked tisztítására. Majd menj a kijelölt helyre. Szerintem érdemes a gyertyát előbb meggyújtani, hogy az olaj párologhasson. Lehet már ilyen párologtatókat, párszáz forintért venni bárhol. Na de térjünk vissza. Feküdj le és vedd a követ a kezedbe. Kezdj el összpontosítani a belső energiáidra. Hogy mik azok, azt érezni fogod. Majd gondolj a kőre. Kezdd ezeket az energiákat a kő felé sugározni. Gondolj úgy rá, mintha a kő lenne a mag és az energia körülötte keringene.

Sok sikert!!! :))))

2012. jan. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
hali.én vagyok vegeta.ne halgass ezekre az idiótákra.elõször is edzened 300-as gravitáció mellet egy különleges felkészitõ gépben amit a CAPSULE CORP.-tol rendelhetsz meg(a tel.számot majd privibe elküldöm).másodszor ha már megvan a testi erõd ideje a lelket edzeni:ki energia gyakorlatok(levitálás,aura készitése és egyébb apróságok).ha ez már megy akkor ideje a teleportálásnak (maximum a tesco-ba egy zsömléért).harmadszor...ja az mondtam már hogyha nemvagy csillagharcos akkor rába..tál?
2013. jún. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!