Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ötleteket szeretnék kérni...

Ötleteket szeretnék kérni hogy átkozzak meg vkit?

Figyelt kérdés
meg van hozzá minden ami kell meg csináltam is már csak kíváncsi vagyok az ötleteitekre.

2011. dec. 11. 15:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, amúgy woodozhatsz is, írd be a google-ba, csak amit leírtam, az hatékonyabb.
2011. dec. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
62%

Normális ember ehhez nem ad ötleteket.

Működik az átok, de többszörösen fogod visszakapni azt, amit másnak akartál.

Nem kerülöd el a büntetést, úgyhogy jól lesz, ha felkészülsz erre.

Nincs kifizetetlen számla, és előbb-utóbb te is fizetni fogsz ezekért a mesterkedésekért.

2011. dec. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
8%
te még mindig hiszel a mesékben? átok nincs...-.- inkább mérgezd le a kutyáját vagy macskáját az illetőnek. vagy b*szd be az ablakát féltéglával.
2011. dec. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Az Intés:

"Hármas Törvény, így okoskodsz,

Háromszor jó, háromszor rossz!"

"Ez a bűbáj nyolc szavas:

Te ne árts soha, azt tedd mit akarsz!"

Ezeket vedd figyelembe, ha másra átkot akarsz szórni. Bár ha már csináltad, Neked már részben mindegy! De azért nem teljesen!

2011. dec. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
"Leírom és nagyon figyel" aki ezt írta és utána egy nagy baromságot akk az mér ír ide???? szerintem olyentól kérdezte akinek van esze nem annak aki ilyen baromságokat ír -.-
2012. jan. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
akár ki vagy te olyan jó fej vagy könnyekre fakasztottál a geniális humoroddal,ez a legjobb recept amit valaha is hallottam kőszőnet ,remélem még irsz több ilyen kommentár hát ez csúcs és tudod a legborzasztobb,hogy a kérdező még talán ki is próbálja hahaha
2012. jan. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
De hát ha ténylrg használja és az átkozni kívánó személy meg is eszi, akkor örök hasmetése lesz, emi egy átoknak tekinthető, szóval beválik.
2012. jan. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
jó´de ki olyan hülye,hogy megeszi a másik szarát miközben arra vár ,hogy átkozzák,aki a répareceptet írta egy zseni,mint már egyszer nyilatkoztam legalább meg tudja az embereket nevetettni
2012. jan. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Bekeni vattacukros parfümmel és ételszínezékkel.
2012. jan. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
ne akard felebarátodat bántani! ők akarna téged?
2013. febr. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!