Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hisztek a mágiában, természetf...

Hisztek a mágiában, természetfelettiben?

Figyelt kérdés
Pl.mágikus helyekben mint Stonehenge,mágikus teremtményekben,mint Lock Ness legendája, szellemekben,UFO-kban,a SORS-ban??? Tapasztalatok?
2009. máj. 24. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Stonehenge-nél voltam 2 éve és feltűnően mást éreztem mint eddig bárhol máshol:)Nyugodtságot,kiegyensúlyozottságot és valami furát:):)

Sorsomat én alakitom :D

Ufót meg nem láttam még,de valoszinű hogy vannak:D

2009. máj. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hiszek a mágikus helyekben, de még túl fiatal vagyok az utazgatásokhoz. És én egyedül szeretek járkálni, nem kell senki más! De tervezek nagy-nagy utakat :)


Hiszek a mágikus teremtményekben, de szerintem csak annyira mágikusak, mint a többi másik faj. Sajnos legtöbbjuk, legalábbis sokuk már kihalt.


UFO-k még mindig vannak, mert ha a tanárt megdobod egy féltégélával, és ő nem tudja, hogy az egy féltégla, akkor az neki egy UFO :D


Idegenek is vannak, de nem hiszem, hogy össze-vissza rabolgatnának minket, és kísérleteznének rajtunk.


Sors...

Minden inkarnálódás előtt megmutatják az életünket. A jó és a rossz részeket is. Minden úgy történik, ha csak nem csúszik hiba a számításba, és meg nem halunk. Itt mi döntünk mindenről, de már így is el van minden döntve, mert már régen eldöntöttünk mindent. A döntéseink csak most tűnnek újnak.

Ha Te ezt nevezed sorsnak, akkor hiszek benne.

2009. máj. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az UFO-t úgy értettem hogy Földön kívüli intelligencia,igazad van rossz szót használtam.:):) Köszi a választ.Én sok mindenben hiszek.Stonehenge nagyon vonz!
2009. máj. 24. 21:59
 4/11 anonim válasza:
100%

sors az van, választási lehetőségek adottak, de az írányítás a mi kezünkben van, nincsenek véletlenek, mégha valami annak is tünik, túl sok az összefüggés ahoz, hogy ez véletlen legyen. Valaki nagyonis tudja mit alkotott :)

Nem vagyunk robotok, lelkek vagyunk, a lélek egyfajta energia, nevezhetjük élőnek is, a szellem is lélek, vannak testet öltöttek, földiek és vannak szabadok. létezik másik dimenzió, akkor időutazás is létezhet, csak még nincsenek meg rá az eszközeink.

A fekete lyuk is egy csoda, meg hogy a világegyetem a semmiből alakult ki.

Gravitáció már akkoris volt, mikor még nem tudtak róla, dem indneki akkor kezd hinni valamiben, amikor már lérra, tapasztalta. Pedig amit látunk, abban nem hinni kell, hanem tudjuk, hogy létezik, ez tény és nem hit kérdése. Vannak megmagyarázhatatlannak tűnő dolgok, dem indenre van magyarázat, csak még homály fedi számunkra.

Az ufónauták nem olyanok, mnit a szellemek, azok is élőlények, valaki úgy kezeli őket mint isteneket, van aki úgy mint öfldön kívüli emebreket, van aki azt hiszi, hogy ők is tulvilági lények. Vétek lenne az egész világegyetemet csak miránk elpocsékolni, fura lenne ha rajtunk kívül nem lenne más élet, civilizáció.

A mágia? Nos maga a gondolat és az akarat is egy mágia, a gondolatnak teremtő ereje van, bármit be lehet vele vonzani, a szerencsét és a gazdagságot is. Van kai szeretettel és erős akarattal gyógyít. Kérni kell a jót, hinni benne, elfogadni, és megköszönni :)

valami pont attól létezik hogy hisznek benne, a szeretet sem kézzel fogható, mégis létezik, nem kell bizonygatni, elhisszük, érezzük :)

2009. máj. 25. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Nem szeretem a természetfeletti kifejezést, szerintem az angol supernatural sokkal jobb. Mert nem kívül/felette áll a természetnek, hanem a része, csak nekünk még nincs tudományos magyarázatunk rá. Mivel gyakorlati tapasztalatunk van vele, ezért a létezésében nem hinni botorság lenne.


Persze van, aki ügyeskedésre, csalásra, szemfényvesztésre vezet vissza mindent, amit nem tud megmagyarázni. Ez az Ő dolga. A szkeptikus nézet amúgy egészséges, csak nem kell azzal társulnia, hogy "amit én nem tudok megmagyarázni, az valahol átverés"! Mert a mai tudásunk ugyanúgy korlátos, és a jövő szemével nézve biztosan nevetséges dolgokban hiszünk, pont ahogyan mi tekintünk az elődeinkre. (Azért van különbség, pl. pont a tudományos megismerési technika maga.)


Addig jó, amíg vannak a világnak megismerhető, eddig felfedezetlen dolgai. Abban hiszek, hogy ezek mind egy közös világ elemei, nincs értelme határvonalakat húzni a közé, amit már meg tudunk magyarázni és a közé, amit még nem. (Majd idővel megmagyarázzuk az utóbbit is.) A határt oda érdemes húzni, hogy egy dolog valóságos és működik, vagy csak kitaláció, esetleg csalás?

2009. máj. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
69%
Igen
2010. máj. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
supernatural power yes!!!
2010. máj. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A mágia létezését nem hiszem, tudom.
2010. máj. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

hmm..Stonehenge-nál már voltam, de azon kívül hogy lenyűgöz semmi extra...

szeretnék hinni a mágiában, de nincs bizonyíték rá, azonkívül szerintem minden megmagyarázható tudományosan, csak max még nincsenek meg hozzá az eszközeink, de attól még nem lesz csoda valami hogy nem ismerjük...szóval a csodákban nem hiszek, de vannak olyan dolgok amit ma még mágiának neveznek, de lehet hogy holnap már egy fejlődő tudományág lesz.

2010. máj. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%

Persze! Rögtön érvényesítem a Csapda-lapomat! A Sötét Varázsló támadóerejét megnövelem 500 ponttal!


Amúgy viccet félretéve, igen, hiszek benne. A mágiában és az UFO-kban.

2010. júl. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!