Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan tudom megnyitni, vagy...

Hogyan tudom megnyitni, vagy legalább kicsit felerősíteni a "lelki/harmadik szememet"?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon érdekelnek ezek a misztikus dolgok. Hiszek a démonokban és az ehhez hasonló természetfeletti lényekben teljes mértékben. Szeretném őket "látni" is, hogy nyithatnám ki a harmadik szememet (lelki szememet)? Vagy legalább egy picit legyen tisztább a látásom. Az erőmet is szeretném megtudni, hogy mi. Mindig is éreztem, hogy nem vagyok olyan, mint a többiek, valami van bennem. (Szögezzük le, nem vagyok elmebeteg!)Ezt az erőt hogy lehetne kideríteni, hogy mi is és kiteljesíteni? Aki tényleg tud segíteni, csak az válaszoljon kérem! Köszönöm :)
2012. febr. 1. 18:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%

Nincs olyan elmebeteg,aki ezt belátja!

Normálisan gondolkodó nem hisz ezekben a babonákban.

2012. febr. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
42%
spajszerral javaslom, és nem kell szögezni
2012. febr. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Hagenti ***** válasza:
Google: harmadik szem kinyitása. Nagyjából mindig egy adott rúna kántálásáról van szó.
2012. febr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
csak egy szög, kalapács és egy jól célzott, erős ütés kell hozzá
2012. febr. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
szerintem nincs olyan ember aki legalább egyszer éeginkább kiskorában enm hitte volna hogy különleges éls többre hivatott mint bárki, más de nem javaslom hogy bemeséld magadnak h akkor te most megfogod találni a szupererődet, mert csak csalódni fogsz és az neked lesz rossz.
2012. febr. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Egy erőteljes csapás egy baltával a homlokod közepére, attól megnyílik a harmadik szemed.
2012. febr. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
álítólag kiskorban az embereknek nyitva van, azért félnek egyedül, és sötétban. egyébként harmadikszemcsakra meditációkkal lehet erősíteni, esetleg megnyitni
2012. febr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

"erőteljes ütés egy baltával" nagyon jóóóó. Harmadik szem, negyedik száj és hatodik fül:DD

Túl sok idejük van az embereknek , nem kötik le fölös energiájukat hasznos produktív munkával és lám itt az eredmény.

2012. febr. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 JózsefLaci válasza:
100%
Képzeld el, hogy ülsz a székedben, és próbálsz épp egy lyukat fúrni a homlokodon a harmadik szemednek. Ekkor belegondolsz, h anyád mit látna, ha rád nyit miközben a homlokod fúrod.. és amit akkor látsz, azt látod a harmadik szemeddel.
2012. febr. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ten-sin-han tudjaXDbragon ball foreverXS
2012. febr. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!