Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a démonidéző könyvről? (angol)

Figyelt kérdés
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. febr. 22. 13:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Ha működne, akkor nem férnénk a démonoktól és 80. szintű elementál mágus lennék.
2012. febr. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%

Nézd, én a könyvről nem tudok véleményt mondani, mert nem próbáltam; de egyet biztosan mondhatok: ne szórakozz az idézéssel!

Semmiféle dolgot nem szabad megidézni, mert nagyon veszélyes lehet. Csak a megfelelő személy segítségével szabad ilyen dolgokat csinálni.

Lásd a példámat: rengetegszer használtam már beszélő táblát angyalidézésre, és mindig jól sült el a dolog. Édesanyámnak megvan hozzá a megfelelő ereje. Gondoltuk a húgommal, tudjuk a módszert, anya nem ér rá, majd mi ketten elővesszük a táblát, nem lehet baj. Persze sikerült azonnal odacsalogatnunk egy rossz szándékú szellemet, aki nem hagyta, hogy rendesen használjuk a táblát. Nagyon félelmetes volt; szerencsénk, hogy anyukánk időközben hazaért és a szellem nem ragadt a nyakunkon.

Szóval óvatosan, tényleg.

(Lehet lepontozni... :/)

2012. febr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld ki és ha sikerült megidézni egy succubust, akkor kérlek jelez.
2012. febr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Egyébként tudod, hogy démonok megidézése mivel jár?


Minden egyes megidézett démonnal fel kell ajánlanod magadból valamit és benne van a pakliban hogy a démon ellened fordul. Ezek nem RPG petek.

Sőt minél erősebb egy démon annál komiszabb és nincs olyan szerencséd, hogy megöljön, annál rosszabb dolgokra képesek.

2012. febr. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
valami dezadar, vagy dezodor irta, biztos vér komoly :D
2012. febr. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem is tudom! de ne csináld mert veszéjes démonok most is vannak melleted és csak téged akarnak minnél többet tudsz annál rosszabb és amugy is minek akarod el'eszni az életed?
2012. febr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Átolvastam. Nem kell hozzá megölni senkit és semmit, szóval nyugodtan csináld csak végig a rituálét, amíg bele nem unsz!

Tapasztalatszerzésnek jó lesz. :)

2012. febr. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
természetesen én nem elrontani akarom az emberek lelkét, hanem pozitív irányba megváltoztatni, ezért írom, hogy az élet túl rövid, hogy hamis ábrándoknak, életfelfogásoknak szenteljük. gondolom a démonidézés is a vallás egyik ága. namost: honnan tudod, hogy a te vallásod az igazi? honan tudod, hogy egyáltalán létezik-e valamilyen isten? ha láttál valamilyen jelet álmodban, honnan tudod, hogy nem csupán egy álom, vagy agyi tévedés? rengeteg vallás van, az egyistenhit csak az egyik közülük, és szimplán csak az a legfelkapottabb. semmi nem támasztja alá egyetlen természetfeletti lény létezését, úgyhogy én úgy gondolom, hogy amíg nem vagyunk benne biztosak, az esetleges bukást szem előtt tartva, ne éljük ennek az egész életünket...
2012. febr. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Osara válasza:
A könyv dilettáns hamisitvány.
2012. márc. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A 2000 után, álnéven írt idézős könyvek mindig nagyon hitelesek :P (Nem.)
2012. ápr. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!