Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan kell szellemet idézni...

Hogyan kell szellemet idézni 3-an?

Figyelt kérdés
csak a válasz érdekel!
2012. febr. 25. 15:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%

Ugyanúgy mint 5 en.

Én nem hiszek csak a technológiában!

De az emberi elme határtalan. 3 lehetséges dolog történhet.

1 nem történik semmi..

2 Történik valami, de ennek kicsi a valószínűsége.

3 Egymásban olyan gondolatokat keltetek ezáltal hogyha valami történik vagy akár egy bútor reccsen a hőingadozástól azt szellemnek könyvelitek el.

Vagy ha egymást ilyesztgetitek akkor is kialakulhat valamelyikőtökben egy tudatalatti félelem ami életetek végéig elkísér. Ez szín tiszta psziológia. Ez odáig fajulhat hogy hangokat és illúziókat gyárthat a tudatalattid ,és elkezdesz félni attól amit ti magatok ültettetek el tudat alattitok-ban.

Szóval ezért veszélyes a szellemidézés.

Én nem értek a szellemvilághoz azt se tudom létezik e? Nekem bőven elég a virtuális és a valódi világ.

2012. febr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
lehet igazad van, hülyeség az egész!!!
2012. febr. 25. 16:13
 3/12 anonim ***** válasza:

Rajzoljatok egy akkora kört, hogy köré tudjatok ülni.

Tegyetek egy gyertyát a közepére.

Üljétek körbe.

Gyújtsátok meg a gyertyát.

Fogjátok meg egymás kezét.


Mondjátok hangosan, egyszerre:


Parancsolom neked Szentlélek,

hogy jelenj meg előttem!

Atya és Fiú ostoroztasson,

míg meg nem jelensz.

Ég induljon, Föld induljon!

Idézünk téged Szentlélek.

Parancsolom, parancsolom, parancsolom,

hogy jelenj meg, itt és most teljes

valódban!

Mennyek és poklok ajtajai megnyíljanak!

Parancsolom, parancsolom, parancsolom!

Az ősi istenek kötelezzenek!

Parancsolom, parancsolom, parancsolom!

Idézünk téged Szentlélek!

2012. febr. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
meg ne próbáld! ha már megcsináltad, és azt mondod, hogy nem történt semmi, akkor örülj, mert valószínűleg az őrangyalod vigyáz rád!
2012. febr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

3. válaszoló: köszii

uccsó válaszoló: csináltuk és nem történt semmi!

2012. febr. 26. 17:25
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerencséd, hogy nem történt semmi. Mondhatom, hogy értenék ehhez, de nem tenném meg. Főleg, a korodból ítélve. Azt mondom, hogy min. 2 éve meditáljatok, az aurátok legyen megfelelő, különben sebezhetőek vagytok. Ha gondolod, írj privit :)

Ave Satanas!

Éljen Sátán!

2012. febr. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nagy szerencséd, hogy nem történt semmi. Rossz is kisülhetett volna a dologból, de az őrangyalod ezek szerint nagyon ügyes volt. Többször ne szórakozzatok ilyesmivel; hacsak nem akartok valamit bevonzani, hogy majd az szórakozzon veletek. Nem lesz mulatságos!
2012. febr. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
belehánytok mind3-an egy zacskbóba, aztán felfújjátok, majd körbeálljátok, és kidurrantjátok. elő fog jönni minden szellem.
2012. márc. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

2-en megvárjátok, amíg a 3. megérkezik az előre megbeszélt találkozóhelyeteken valamilyen hallucinogén kábítószerrel(de a marihuánánál lejjebb ne adjatok; a különféle szerves oldószerekkel, ragasztókkal csak elrontjátok a gyomrotokat; ráadásul nem is feltétlenül hozzák meg a kívánt hatást), majd egyenlő részben elosztjátok egymás között, a megfelelő módon bejuttatjátok a szervezetetekbe(a mennyiségtől és minőségtől függően jócskán változhat a bódulat beálltának ideje), majd törökülésben szűk kis kört képeztek, lehunyjátok a szemeteket és kezdődhet a buli! :)


Az imént olvasott, általam csupán egyfajta kis humoreszkként kezelt írásból, bizton remélem, hogy beláttad a szellemidézés voltának nemlétét, valamint az ebből következő általános jóindulatú tanácsot a tudatmódosító szerek elkerülése végett.


Persze mindez csak egy szkeptikus gondolkodású ember nézőpontját tükrözi vissza kérdésedet illetően, egy kis humorral fűszerezve, melyet a számomra némileg komikus tartalom váltott ki belőlem.


Ha ezzel a kis légbőlkapott példabeszéddel bármi módon megsértettelek vagy csupán éretlen/értelmetlen gondolatokat vélsz felfedezni benne vagy egyszerűen csak untattalak és az idődet fecséreltem, őszintén elnézést kérek.


Azt rád bízom, hogy te mit szűrsz ki belőle :)

2012. márc. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 homo ludensz ***** válasza:
Nos az én véleményem az hogy egy segédeszközzel láthatóvá válik a kapcsolat megléte vagy hiánya. Amennyiben létrejön a kapcsolat és minden jól működik mind hárman látni fogjátok hogy egy jól és tömören feltett kérdésre értelmes választ kaptok (quija táblát vagy írózsámolyt) használva. Meglátni szellemet keveseknek adatik meg de ez nem is javasolt. Egy lény mikor materializálódik felszippantja a jelenlévő energiákat és esetleg megbetegít mert lemerít annyit a látvány nem ér meg.
2012. márc. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!