Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ezek valódi sátánista rituálék...

Ezek valódi sátánista rituálék és mit jelentenek? Hogyan őlték meg alányt?

Figyelt kérdés

Ilyen egy igazi sátánista rituálé ? Ti is ilyneket csináltok ? Pl Fisz is ? Mit jelentenek ?


Igaz, hogy Stenley Kubrickot azért őlték meg mert visszautasította az Illuminátus felkérését egy sátánista szertartás rendezésére ? a filmben amikor a nő felkínálkozik Tom Cruise helyett, akkor nem derül ki hogy mit csináltak vele, csak hogy meghalt. Valólyában a sátánista előírások szerint mit csinálnak vele ? Rituálisan megkínozzák ? Halálraszeretkezik ? Egyáltalán miért vetkőztették le meztelenre ?


Ez a teljes szertartás a filből http://www.youtube.com/watch?v=lEg5RNWgutQ


Ez az értelmezése lenne http://www.youtube.com/watch?v=MtZLPwWt_IM


Meg ez is http://www.youtube.com/watch?v=MtZLPwWt_IM &feature=results_main&playnext=1&list=PLDAA264AC1A35C1AA


Ezt a lányt megölték rituálisan ? http://www.youtube.com/watch?v=_OFX1oSggks


2012. máj. 7. 11:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%

Én sátánista vagyok, ezeket amik látsz csak szimpla szerepjátékok semmilyen hatása sincsen ezeknek. Egy igazi sátánista rituálé ezektől különbözik pl. itt olvashatsz egy rituálét: [link]


A sátánisták ártatlanokat sose bántanak, egyébként is nem fizikálisan bántják őket, hanem egy rituálé annyi halál- és negatív energiát tud felhalmozni, hogyha odairányítjuk azt az ellenséghez, akkor nem lesz valami szerencsés.. Az illuminátus csoportot meg meg kéne semmisíteni, mert semmi értelme.

2012. máj. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ez sexuál mágia talán egyike a legerősebb mágiák egyikékének DE ez csak filmjelenet volt!!


Élőben is ilyen és vmi dúrva erőket tud megmozgatni...hát egyszerű ember sztem soha nem fog ilyenen részt venni!

2012. máj. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Amiket a filmekben látsz, annak a 99%-a hazugság. Pl. az illuminátusok és a Sátánisták keverése. Ezeknek semmi köze egymáshoz.
2012. máj. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Fisz egy reptoid.
2012. máj. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Fisz aránylag a többi magyar sátánistához képest magasabb szinten van, mint gyakorlatban, és tudásban. Fisz már nem nagyon jár fel a GYIK-re szerintem, mert nincs sok ideje.
2012. máj. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
Fisz elég magas szinten van. Remélem jól sejtem, hogy ő az, akire gondolok. Az illuminati nem Sátánizmus. Mi is küzdünk ellenük. A valódi Sátánisták nem csinálnak ilyen, és ehhez hasonló "véráldozatot" se emberrel, se állattal. Csak a zsidók.
2012. máj. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
hogyan ölték meg a lányt, sátánista rituálé szerint ? Mit csinálnak vele ilyenkor ? És egyáltalán miért akarták meztelenre vetkőztetni a férfit ? Perverzek voltak ? A lányt a film szerint tömegesen megerőszakolták majd drogot adagoltak túl neki. de ezt hogyan vitelezték ki ? szertartás szerint volt ? Kikötözték ? minden érdekelne.
2012. máj. 9. 18:51
 8/13 anonim ***** válasza:
Sátánista rituálékban nincs véráldozat! Ez csak egy film, kérdezd meg az alkotóit hogy ők mit akartak ábrázolni, ha nem tudtad megfelelően értelmezni.
2012. máj. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Akkor kérlek találjátok ki vagy következtessétek ki, hogy a film szerint az ilyen okkult rituálék keretében mit csináltak a lánnyal ? Bedrogozták legvégül, de megerőszakolták sokan vagy mindnki ? Valami kikötözés volt ? Szórtak rá valamit, rituálé ? Nagyon érdekelne, mert így nem értem a mondanivalóját a filmnek.
2012. máj. 14. 15:15
 10/13 anonim ***** válasza:
Én már röhögőgörcsöt kaptam a kérdezőtől!
2012. máj. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!