Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A telekinézis lehetséges?...

A telekinézis lehetséges? Tanulható?

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 14:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
igen van ilyen gondolatkoncentrálással érhető el pl a hidegháború alatt mind2 katonai fél kísérletezett vele elég komolyan olvass utána....
2012. máj. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha én lennék Raziel a Legacy of Kainból lenne rá esélyem az tuti... De így eddig még nem hallottam olyan esetről hogy ember képes volt tárgyakat lebegtetni. Ennek ellenére azt mondom semmi sem kizárt..
2012. máj. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
12%
Ami nem igazolható, az nem létezik.
2012. máj. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Bármi amit elhiszel, az számodra úgy van. A baj ezzel annyi, hogy mások már nem fogják elhinni azt azt ami nincs, vagyis a többség jogosan gyengeelméjűnek fog tartani.
2012. máj. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

És mi történik akkor, ha te nem tudod igazolni, de más mégis képes rá. te nem tudod megismételni az eredményt, és mérni sem tudod, de az az illető makacsul képes végrehajtani az adott műveletet? Ez akkor azt bizonyítja hogy nem létezik a dolog, mert nem tudod igazolni? A másik kérdés hogy mi számít igazolásnak? Az embert használni mérőműszernek hihető eredménynek számít, vagy csak az, amit az emberek által készített gépek mérnek?

Amúgy hogy ne csak a kommentelőkkel kötekedjek: Svami Panchadashi-A harmadik szemtől a tisztánlátásig című kötetében van egy fél oldalnyi szöveg a telekinézis kivitelezésének módjáról. Persze a kulcsot nem adja meg hozzá, de még mindig ez a leghasználhatóbb információ amit találtam.

2012. máj. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%

rejtelmesrengeteg :)


Attól, hogy valamire nem bizonyítható, hogy nincs, vagy nem létezik, attól még nem lesz abból valóság. Pl. a világegyetem egy gigászi bolha seggszőrének a végén található bozont rengeteg térkapu csakra reinkarnációjának epikus energiamező anyagi manifesztációja. Hülye az aki, minden abszurdra azt mondja, hogy lehet, mert nem bizonyítható, hogy nem lehet. Fölösleges időpocsékolás ilyen abszurd dolgokon filozofálni.

2012. máj. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
35%

am lehet tanulni

En is tanulom az aura látást, de még eléggé az elején vok

Egy oldal minden telekinézisről (tk) :

Mindenamitk.tk

Es 3. Válaszoló: ez úgy hülyeség ahogy illik

Sárkányok is léteznek

Koboldok is

Csak épp nem lehet őket észrevenni ,csak néha

2012. máj. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kedves nem tudom ki aki nekem címezte a válaszát. Örülök hogy ilyen találó hasonlatokat tudsz felvonultatni, amik ugyan mérsékelten viccesek, de hasznosnak egyáltalán nem hasznosak. Én már láttam telekinézist élőben, nagyon közelről, és ellenőrzött körülmények között. Nekem már nem a léte az ami kérdéses hanem az hogy hogy működik. Értékelném ha nem csatolnál a mondandómhoz hasonlóan épületes kommentárt mint amilyen az előző volt, mert gúnyból jut bőven mindenkinek manapság, nekem is, és nem érsz el vele semmit. Köszi előre is.
2012. máj. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én a gondolatommal képes vagyok felhőt oszlatni!
2012. máj. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a kérdés sokkal egyszerűbb ennél. Sőt ezekre a filozofálgatásokra, hogy vajon létezik e, nem létezik e, bizonyítható e, vagy nem, nem is lenne szükség ha tényleg létezne. Az emberiséget foglalkoztatják annyira ezek a "fura" dolgok, hogy ha valaki egyetlen egyszer is tudományosan tudná bizonyítani a létét, az aznap este menne a híradóba világszerte! De nem megy. Arra, hogy miért merül fel a kérdés folyamatosan, miért vitázunk róla most is, egyszerű a magyarázat. Az emberek többsége hinni akar valamiben. Sokan istenben, meg különböző vallásokban, sokan az ezotériában és páran abban is, hogy lehet gondolatokkal tárgyakat mozgatni. És látni is akarják, ezért elmennek bűvész show-ra és el akarják hinni amit látnak, mert az jó nekik. De nincs ezzel semmi baj. Az ember ilyen. Aki hisz, azt nem lehet az ellenkezőjéről meggyőzni racionális érvekkel. Épp ezért irományomat csak a "nem hívőknek" szánom, hogy megértség a hívőket (most a szó nem vallási értelmében) Tehát kérlek rejtelmesrengeteg , ne válaszolj, nem neked címeztem.
2012. máj. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!