Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha vki tudja magáról, hogy...

Ha vki tudja magáról, hogy vannak bizonyos "képeségei", de nem tudja hogyan használja, mit tehetne?

Figyelt kérdés

Konrétan arról van szó, hogy hogyan fordíthatom hasznos célokra?

Ha vmi idegből, haragból kívánok teljesül, nem vicc!De, ha jót szeretnék vhogy nem megy.

mit tegyek?



2012. máj. 27. 01:30
 1/7 anonim ***** válasza:
szia nekem is vannak ilyen "képességeim" megérzek dolgokat főleg ha baj van vkivel aki hozzám közel áll,megálmodok sok mindent,szoktam jósolni kártyából és 10ből 7esetben kb fog az átkom is.a jó kivánság nekem sem megy mindig.üdv a boszi klubban ;)
2012. máj. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
ez hülyeség
2012. máj. 27. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem is volt már olyan, hogy valakinek rosszat kívántam és teljesült, de utólag visszagondolva ez inkább azért lehetett, mert másokkal is olyan kiállhatatlan pö.cs volt, mint velem, és az ilyenekkel előbb vagy utóbb kicsesz valaki...
2012. máj. 27. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

az ideg, harag segít tökéletesen rákoncentrálnod a dologra.

Azt kell elérned, hogy a koncentrációd anélkül is megingathatatlan, erős legyen, és akkor a jó dolgok is teljesülnek majd:)

2012. máj. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Az érzelmek általában elég energiával rendelkeznek hogy hatással legyenek a környezetre. Jót úgy tudsz tenni ezzel, hogy szeretetből merítesz erőt. Persze ha valaki olyannal akarsz jót tenni akit nem szeretsz, már bukta a dolog. Ez nem egyedi képesség, az emberek nagy része ilyen. Sokkal kevesebben tudják a szeretetüket mások javára fordítani. Na az már ritkább "képesség". Kezd el tanulmányozni hogy mi miért történik olyankor amikor például dühöngsz, és tanuld meg hogy hogyan tehetnél meg hasonló dolgokat érzelmek közvetítése nélkül. Így akkor is tehetsz jót ha utálod az illetőt akinek segítened kell.
2012. máj. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A düh, harag nagyon erős energiát ad, sokkal koncentráltabb, ezért ér célba....ha jót szeretnél, folyamatosan pozitiv energiát küldj, szeretettel gondolj a másikra és éld bele magad abba a helyzetbe, hogy segitettél és ebből valami jó dolog lett. Éld át ennek az örömét, éld bele magad és egy idő után érezni fogod ezt az érzést ténylegesen..na akkor lesz elég erős, hogy el is küld. Ajánlom figyelmedbe a Vonzás hatalma c. könyvet.
2012. jún. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 dandi98 ***** válasza:
Az elszántság a lényeg. Ha sokáig erőlteted, menni fog. Akár minden nap kell gyakorolni.
2012. júl. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!