Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan kell valakit megátkozni?

Hogyan kell valakit megátkozni?

Figyelt kérdés

persze rám ne szálljon vissza, nekem ne legyen bajom belole, szoval olyan irjon aki tényleg ért hozzá.megérdemli, tonkre tette az életem, csak egy kis buntetést szeretnék neki, nem akarom az egész életét tonkretenni..vagy nemistudom...

koszi a válaszokat.


2012. júl. 7. 16:51
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
Fegyver nélkül gyözni és alázatra kényszeriteni ezáltal az ellenfelet a legnagyobb dicsőség. Nézz szembe a sorssal és alázkodj meg, hogy újjászülethess...
2012. júl. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Nos, az átkot természeténél fogva nem lehet úgy megalkotni, hogy benned ne tegyen kárt. Ha nagyon ügyes vagy, akkor csak kétféle károsodás fog érni, ha ügyetlen, akkor 3 vagy több. Ha nem átkozod meg az illetőt, tehát ebben az állapotban ahol most vagy csak egyféle káros hatás ér téged. Igen, jelen pillanatban is károsodsz. A büntetését nem neked kell kiszabnod, az ki van rá szabva már most, csak az kérdéses hogy mikor éri utol. Ha csak a büntetés a célod, akkor fölöslegesen fáradoznál. Az el fogja érni, ha tényleg tönkretett téged.
2012. júl. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
dehogy van kiszabva, ot mindenki szereti, sok barátja van, tényleg mindene megvan ami kellhet, de engem csúnyán átvert, és én ebbe már belebetegedtem.
2012. júl. 7. 17:05
 4/26 anonim válasza:
ne feltétlen az ezotériában keresd a választ veresd meg akár vagy mittudom én. de olyat nem tudsz tenni hogy ne szálljon rád. engem is átbaszott keményen az exem és én is bosszút forralok ellene de én nem átokkal meg ilyesmivel hanem mással amit még én sem tudok:D de aki megérdemli az megérdemli. 18/F
2012. júl. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
44%

Mint mondtam a büntetés ki van szabva, csak az a kérdés mikor éri utol. Ez nem olyan hogy pofon ütnek és visszaadod.

A való életben mindig a legkevésbé alkalmas időben zúdul az ember fejére az, amit magának halmozott. Valószínű akkor fogja érni a bukta, amikor majd eleve parkettán lesz.

2012. júl. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

hazudott, kihasznált, megalázott, én meg nemtudok aludni, enni, folyton gorcsben van a gyomnrom, fogytam is.ot megis mindenki kedveli, én meg vagyok a ribanc.persze szerelmi ugyrol van szó.

megveretném, de nincs ilyen ismerosom, aki megtenné, meg tudná, hogy én voltam.

2012. júl. 7. 17:14
 7/26 anonim ***** válasza:
Egyébként nem abba betegedtél bele hogy átvert, hanem a saját érzéseidbe betegedtél bele. De ha ez valóban így van, akkor az átoktól konkrétan beteg leszel.
2012. júl. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Hát Én csak javasolni tudnám, hogy inkább tedd túl magad rajta és ne foglalkozz vele, mert látszik hogy ha rágondolsz már akkor annyira ideges leszel, hogy megárt az egészségednek ! És ez nem jó. Szerintem felejsd el az egészet. Tudom nem könnyű, sőt nagyon nehéz, de csak így lehet normális életet élni.
2012. júl. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
persze, mert én megszerettem, de o kezdettol fogva bántani akart, ezt én nem tudom megemészteni, ha tudtok olyat, amitol elmulik, mondjátok, mert én most csak abba tudok gondolkodik, hogy valahogy visszaadjam ezt a szenvedést :(
2012. júl. 7. 17:17
 10/26 anonim válasza:
Engem is csaptak már be és akkor hirtelen bosszút akartam ,de ahogy gondolkoztam kezdett le üllepedni az egész dolog ,és az illetőmeg kapta a magáét .Magára hagyta a barátja állapotosan .Ez volt az ő büntetése.Várjál te is és ne csinálj megodolatlanságot,mert az átok neked is árthat!!!
2012. júl. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!