Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen mágiával vonzhatnám be...

Milyen mágiával vonzhatnám be a szerelmet az életembe?

Figyelt kérdés
nem konkrét személyre gondolok, de már nagyon vágyom párkapcsolatra.milyen mágiát végezzek? sürgős lenne!
2012. júl. 15. 18:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Semmilyennel. Én ugyan nem hiszek benne, de mindenhol alapszabály, hogy az ilyen dolgok következményekkel járnak, mert csak illúziók.
2012. júl. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Most olvasom Arielle Ford " A lélektársad titka" című könyvét,már másodszorra,zseniális,és HASZNÁL!!!!!!! Töltsd le,vagy vedd meg (én megvettem,Édesvíz kiadó, 3000 ft),és olvasd szeretettel!

:)

Nagyon sok sikert neked!

2012. júl. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,egyébként ehhez nem kell mágia...csak másként kell gondolkodni. :D
2012. júl. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
második, neked sikerült megtalálni vele a társad?
2012. júl. 15. 19:43
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Tuti működő rituálé. Vetkőzz le meztelenre a lakhelyed főterén, sz*r a flaszterra és táncold körbe 3szor artikulálatlanul ordítozva. Őzi indián módszer, tuti siker.
2012. júl. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezek az indiánok tudnak valamit...
2012. júl. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A lélektársad titkát én is olvastam :)
2012. júl. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Musam andta denutan une ärhien musen reton erun seton.


[link]


Sajnos nincs magyar fordítása, mivel ó latin nyelven írt, modern latin nyelvre átírt mágia. Olvastasd fel a google fordítóval és tanuld meg a kiejtést, majd hangosan 3-szor egymás után mond el kántálva. Amikor elmondtad gondolj a szerelemre és kiáltsd azt, hogy amare (szerelmet jelent). Utána meztelenül fuss három kört a szobába és maszturbálj egyet.


Sok sikert!

2012. júl. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
az utolsónak igaza van, de úgy maszturbálj, hogy valamelyik szomszéd lássa, különben nem ér semmit.
2012. júl. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Második vagyok: igen,sikerült. :D
2012. júl. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!