Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Már nagyon vágyom a szerelemre...

Már nagyon vágyom a szerelemre. Van vlmilyen szertartás vagy akármi amivel végre találhatok valakit?

Figyelt kérdés
csak normális válaszokat légyszi!
2012. júl. 16. 18:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Regisztrálj társkeresöre, menj ismerkedni, stb.
2012. júl. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szertartás?? Menj ki és ismerkedj... másképp nem fog menni.
2012. júl. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
nincs kedvem már felesleges ismerkedésekre, egy ember kell akit szerethetek meg aki szeret, nem bírom már a magányt
2012. júl. 16. 19:15
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem halottam olyanról, hogy valaki úgy találta meg élete szerelmét, hogy előtte nem ismerkedett meg vele.
2012. júl. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
azt írtam felesleges ismerkedést nem akarok, hogy találkozgatok ezzel azzal, de közbe tudom , hogy úgyse ő az, ilyenre nincs szükségem
2012. júl. 16. 19:20
 6/15 anonim ***** válasza:
Abraka dabra... Lány vagy??? Hány éves???
2012. júl. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A baj, hogy nincs önbizalmad. Akkor ismerkedj társkereső oldalakon, és ha 10-20 levélváltás után is szimpatikusak vagyok egymásnak, akkor biztosan az életben is azok lesztek. E módszer előnye, hogy előbb a lelki világát, szellemiségét ismered meg a másiknak.
2012. júl. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Figyelj kérdező,olyan,hogy szertartással vonzani valakit,NINCS.Vannak remek könyvek a vonzás törvényével kapcsolatban,ott szemezgess,de ha nem kezdesz bele magadról,akkor bizony várhatsz! a kanapéd nem fog elvenni feleségül. ismerkedni kell! ha nem akarsz "feleslegesen" regelni társkeresőre,járj el sokkal többet,mint eddig.a szavaidból azt veszem ki,hogy baromira el vagy keseredve,na meg azt,hogy lusta is vagy. mindenki azt kapja,amit magához vonz,ezzel a hozzáállással pedig nyilván egyedül maradsz. készen áll benned minden egy szerelemre? rendben van az életed egy kapcsolathoz? a válasz talán nem,ha ilyesmiket kérdezel. de a szerelem nem fog csak úgy bekopogni,hogy hello,itt vagyok,ahhoz tenni kell. megújulni,elengedni a régi szar kapcsolatok,csalódások puszta emlékét is, új külsőt teremteni magadnak (persze csak ha ezt úgy érzed,kell), és vidámnak lenni,mosolyogni. mivel most arra fókuszálsz,hogy "végre találni valakit", az akarás érzését erősíted csak,nem a várakozásét és a lelkesedését.a kettő között egetverő különbségek vannak.

a pasiknak lelkes,izgalmas, vidám és különleges nők kellenek,nem szertartások és elkeseredettség.De ez CSAK RAJTAD múlik,hogy ki akarsz-e bújni a csigaházadból,és elindulni megkeresni őt,vagy várakozni,amíg meg nem öregszel.szóval elég a rinyálásból és a várakozásból! indulj el,teremtsd meg a körülményeket magadban és magad körül a szerelemhez,és kezdj el ismerkedni,eljárni szórakozni. és legyél lelkes... akkor is,ha eleinte nehéz.a savanyú képű nőket messziről elkerülik a férfiak.

sok sikert neked!

2012. júl. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,egyébként hogy gondoltad,hogy találkozgatni ezzel-azzal,miközben tudod,hogy nem "Ő" az? micsoda baromság ez? látod,itt rontod el az egészet,hogy még esélyt sem adsz a pasiknak. gondolod,hogy elsőre be fog jönni? nyilván bejöhet,de ez,el kell,hogy keserítselek,nem így működik. az ember sok békával megismerkedik,mire jön a herceg,van egy ilyesmi mondás... ha nem adod meg az esélyt a békáknak,magadra maradsz. ne válogass! nem kell mindenkivel összejönni...de randizni nem gáz. gondolom nem 15 éves vagy... akkor meg mire vársz még? elrontod az egészet ezzel a hozzáállással. ébresztő!!
2012. júl. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszönöm, de ez nagyon nehéz, most esélyem sincs rendbe hozni az életem, nemtudok eljárni sehova, a baráti körömbe meg egy rakás idióta van vagy olyanok akikhez egyáltalán nem vonzódom, nem tudom ezt megjátszani, hiába. és igen, elkeseredett vagyok, mert körülöttem szinte mindenki boldog és ez nagyon frusztráló.
2012. júl. 16. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!