Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Honnan lehet tudni, hogy van...

Dandi98 kérdése:

Honnan lehet tudni, hogy van e mágikus ereje valakinek?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, ez a szemen is meglátszik... ha igen, hogyan?
2012. júl. 18. 20:41
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Ha engem kérdezel, lehet van mágia, és lehe, hogy nincs. Ki hogy fogja fel. Próbálnak mindenre tudományos magyarázatot találni, és kész, ez van,v ag elfogadod vagy nem. De mondjuk olyan, hogy valaki megfagyaszt valamit.... Ehehe... Nem hinném, hogy valaki félig fagyasztó és félig ember. Bár, én is néha eljátszadozok a gondolattal, hogy milyen jó lenne ha lenne mágia :D
2012. júl. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Won ***** válasza:

Mindenkinek van mágikus ereje, szóval nem azon kell gondolkodni, hogy kinek van, mert ez mindannyiunkban ott szunnyad. Egyesek felismerik és felébresztik, majd megtanulják használni. Persze ez nem ilyen egyszerű. Az erő mindent behálóz, mindenben ott van, csak használni kell. És igen, áldozatot kell érte hozni, de ma miért nem ? Mindig áldozatra van szükség a cél eléréséhez. Ez így volt régen, így van és így is lesz.

Azt hogy honnan ismered fel azt, aki használja is az erőt, erről már érdemes beszélni.

De az akaraterő, a magabiztosság(nem nagyképűség), a hit meglátszik rajta. Mert ezek alapvetőek. Nem fog vele kérkedni, de nem is fogja szégyellni.

Gondolkozzatok kicsit ezen: Aki keresi az igazságot, arra figyeljetek, viszont, aki avval kérkedik, hogy megtalálta,

ne foglalkozzatok vele!


Legyetek áldottak! Won

2012. júl. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!