Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A nagy mágusok kulisszatitkai-...

A nagy mágusok kulisszatitkai-ból ki a mágus?

Figyelt kérdés
2012. aug. 6. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet tudni, nem véletlenül volt maszkban a csávó, mert ha arccal csinálta volna, levágták volna már a fejét:)
2012. aug. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Az egy műsor ahol bemutatják hogyan csinálják a "mágusok" a trükkjeiket.... a kérdező arra kiváncsi ki a maszkos fickó aki a "mágust" eljátszotta.... A kérdésre válaszolva: én sem tudom ki ő, nem hiszem, hogy publikus.
2012. aug. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
oké kösz a válaszokat. ja és második jelentettem a válaszodat :P és nem föld hanem világ körül.
2012. aug. 7. 09:20
 4/7 anonim ***** válasza:

A Gálvölgy mondta, hogy változott a világ, mert régen az ilyen embereket bűvésznek hívták, most meg mentalistának.

Hülyeség ez az egész, ha olyan titkos lenne, nem mutatnák be.

2012. aug. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó részben mutatni fogják. Bár évekkel ezelőtt néztem, ezért az emlék ködös, de talán valami Valentino.
2012. aug. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jól mondod, az álarcos mágus, Val Valentino


[link]

2012. aug. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

na ez most eléggé meglepett!

régen sokat néztem youtube.on Criss Angel videóit és ő csinálta ezeket a trükköket,ezért azt gondoltam ő az álarcos mágus!

úgy néz ki tévedtem :)

2012. aug. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!