Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Nem zavarja a mágusokat, hogy...

Nem zavarja a mágusokat, hogy a A nagy mágusok kulisszatitkaiban leleplezik a trükkjeiket?

Figyelt kérdés
A trükkökből és az illúziókból élnek, de ez a műsor leleplezi a legnagyobb trükköket, így már senki nem fogja komolyan venni őket. Nem perelhetik be a műsort vagy valami?

2012. aug. 6. 23:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igazából mindenki aki 10évesnél idősebb tudja hogy trükk, nem azért nézik az emberek, hanem mert iszonyat sok gyakorlás és ügyesség kell hogy valaki meg tudja csinálni őket.
2012. aug. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Tudom ,hogy mindenki tudja, hogy trükk, de azt nem tudják hogyan csinálta és szerintem ezért jók a bűvészek, mivel a trükk nagy részét nem tudjuk, hogy csinálják.
2012. aug. 7. 00:05
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
Koránt sem mutatják be az összes trükköt... ne félj akad még a tarsolyukban 1-2 mutatvány :) Azt meg döntsék el ők, hogy mennyire zavarja őket, ne te.
2012. aug. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Csak azért írtam, mert ha bűvész lennék engem nagyon zavarna.
2012. aug. 7. 00:23
 5/16 anonim ***** válasza:
Hát, ha egyszer kiderül ki a faszi akkor megcipőzik az tuti.
2012. aug. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem, mert ez nem úgy működik, hogy valaki tudja a titkot és valaki, csak úgy elárulja azt.
2012. aug. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az a műsor egyébként gyakran hamis megoldásokat mutat be 1-1 mutatványhoz, és így vezetik félre a nézőt. Az igazi módszer rejtve marad. Viszont nem értem, hogy miért raktad be a mágiához ezt a kérdést. :)
2012. aug. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 x) ***** válasza:
100%
Igazából engem is zavar kicsit, izgalmasabb volt találgatni hogy "ezt meg hogy a francba csinálta?". Most hogy tudom már annyira nem izgalmas. De legalább a bűvészek ki fognak találni új trükköket a régiek helyett. :)
2012. aug. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
a mágusok varázsolnak mint dynamo.. Nem trükköznek
2012. aug. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Dynamo is trükközik, mivel ő is egy bűvész.
2012. aug. 7. 11:39
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!